Darmowy dostęp do Star Citizen. Aż żal nie skorzystać

Mowa o najdroższej grze w historii. Star Citizen znajduje się w stanie permanentnego rozwoju, zbierając od początku swojego istnienia ponad 620 mln dolarów. Twórcy ponownie uskuteczniają darmowy okres próbny.

Star Citizen
Star Citizen

Formuła wieloosobowej symulatora astronauty najwyraźniej zdobyła serca graczy. Star Citizen, bo o tej grze mowa, to niezwykle ambitny projekt, jednak nadal nie znamy daty premiery pełnej wersji gry. A przypomnijmy, że początki Star Citizen sięgają 2012 r. i do tej pory twórcy zebrali łącznie ponad 620 mln dolarów. I raczej nie jest to ostatnie słowo.

Deweloperzy ze studia Cloud Imperium Games ponownie zapraszają na darmowy okres próbny ze Star Citizen. Pretekstem jest wydarzenie o nazwie Intergalactic Aerospace Expo 2953, będące wystawą statków kosmicznych.

Od 17 do 30 listopada 2023 roku, każdy może grać w Star Citizen całkowicie za darmo, o ile pobierze oficjalny launcher gry. To nie pierwszy raz, kiedy twórcy przyznają darmowy dostęp do długo oczekiwanej produkcji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Równolegle powstaje Squadron 42, czyli samodzielnagrą będącą kampanią osadzoną w świecie Star Citizen. Data premiery ównież pozostaje tajemnicą, jednak 23 października deweloperzy poinformowali, że "Squadron 42 jest już kompletny!" i teraz przyszedł czas na ostatnie szlify. Pytanie, jak długo to potrwa.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.