Darmowe gry w Epic Games Store. Tej okazji nie można przepuścić

Darmowe gry w Epic Games Store. Tej okazji nie można przepuścić

Epic Games Store
Epic Games Store
Źródło zdjęć: © Epic Games
15.09.2022 17:00

Epic Games Store z darmowymi grami. Platforma kontynuuje w najlepsze cotygodniowe rozdawnictwo, oferując bezpłatnie interesujące produkcje. Tym razem w ofercie znalazły się gry, które powodują, że klimat aż wylewa się z ekranu.

Jak w każdy czwartek Epic Games Store udostępnia całkowicie bezpłatnie gry dla użytkowników tej platformy. Pasjonaci klimatycznych produkcji z pewnością znajdą coś dla siebie. Jak prezentuje się najnowsza oferta?

Spirit of the North (69 zł) to pierwsza propozycja, która może uzupełnić naszą bibliotekę. Infuse Studio stworzyło grę inspirującą się klimatycznym skandynawskim folklorem. Wykreowany przez twórców świat do złudzenia przypomina krajobraz znany z Islandii. A żeby było ciekawiej, głównym bohaterem jest rudy lis. To na jego barkach (łapach?) spoczywa eksploracja tej krainy i rozwiązywanie zagadek środowiskowych.

Drugi darmowy tytuł to The Captain (69 zł) . Jest to prosta, lecz urocza i wciągająca gra z gatunku point and click, osadzona w konwencji science-fiction. Jak nietrudno się domyśleć, wcielamy się w kapitana statku i oddajemy się kosmicznej przygodzie. A ta jest wymagająca i niebezpieczna; naszym celem jest powrócić na Ziemię, by uratować ludzkość. Na uwagę zasługuje stylistyka retro.

The Captain za darmo w Epic Games Store
The Captain za darmo w Epic Games Store© Epic Games

The Captain oraz Spirit of the North są dostępne za darmo od 15 września, od godziny 17:00, przez równy tydzień. Jeśli z jakiegoś powodu ta oferta nie przypadła do gustu, warto zajrzeć do PlayStation Store, gdyż trwa właśnie potężna wyprzedaż.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)