Darmowe gry w Epic Games Store. Musisz je sprawdzić

Darmowe gry w Epic Games Store. Musisz je sprawdzić

Epic Games Store. Darmowa gra na nowy tydzień
Epic Games Store. Darmowa gra na nowy tydzień
Źródło zdjęć: © Epic Games Store
18.09.2023 09:28

Poznaliśmy nową ofertę na darmowe gry od Epic Games Store. W tym tygodniu użytkownicy platformy mogą odebrać aż dwie niezależne produkcje, które kładą duży nacisk na rozwiązywanie łamigłówek.

Epic Games Store zaprezentował ofertę darmowych gier na nadchodzący tydzień. Tym razem pozornie drobna, acz miła zmiana, bo użytkownicy platformy odbiorą aż dwie gry; w ostatnich tygodniach udostępniano po jednej produkcji. Tak więc dwa niezależne tytuły pojawią się 21 września. Co je łączy? Liczne łamigłówki.

Out of Line to tytuł pierwszego bohatera rozdawniczego cyklu. Gra oferuje ręcznie rysowaną, urzekającą grafikę 2D, a prawidła rozgrywki sięgają zakorzenione są w najlepszych wzorcach platformówkowych mechanik. W toku wielu rozdziałów poznamy historię Sana, który próbuje wydostać się fabryki, która to niegdyś była jego domem.

Dwie gry za darmo w Epic Games Store

Out of Line odbierzemy całkowicie bezpłatnie, tak samo jak The Forest Quartet, czyli trójwymiarowa przygodówka wypełniona muzycznymi akcentami. Protagonistą gry jest duch utalentowanej wokalistki i to na barkach gracza spoczywa obowiązek zorganizowania ostatniego, pożegnalnego koncertu. W toku rozgrywki natkniemy się na liczne zagadki środowiskowe.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dobrze to rozegraj. Odbierzesz trzy gry za darmo

Out of Line oraz The Forest Quartet odbierzemy za darmo od 21 września 2023 r. od godziny 17:00 czasu polskiego w Epic Games Store. Jeśli uwzględnimy trwającą ofertę na 911 Operator, to łącznie w tym tygodniu odbierzemy aż trzy gry za darmo. A przecież inne platformy nie próżnują i również udostępniają darmowe produkcje.

Więcej takich newsów znajdziesz na naszej stronie w kategorii Darmowe Gry.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)