Darmowa gra w Epic Games Store. Polski hit, który rozbił bank

Darmowa gra w Epic Games Store. Polski hit, który rozbił bank

Epic Games Store i darmowe gry
Epic Games Store i darmowe gry
Źródło zdjęć: © Epic Games
11.09.2023 12:20

Epic Games Store z ofertą na nowy tydzień. Kolejna darmowa gra będzie dostępna w najbliższy czwartek. Trzeba przyznać, że przygotowano arcyciekawą produkcję, która zweryfikuje, czy gracz potrafi działać pod presją czasu, by przysłużyć się wirtualnemu społeczeństwu.

Już w najbliższy czwartek, czyli 14 września 2023 r., Epic Games Store zaktualizuje swoją ofertę na darmową grę. Zasady rozdawnictwa nie zmieniają się - wystarczy posiadać aktywne konto i przypisać do niego daną produkcję. Owszem, istnieją ograniczenia, bo zazwyczaj mamy siedem dni, by odebrać grę.

  • Tym samym do 14 września 2023 r. do godziny 16:59 czasu polskiego możemy odebrać Spelldrifter bez uiszczania jakiejkolwiek opłaty;
  • Zaś tego samego dnia, minutę później, Spelldrifter zostanie zastąpione przez nową grę. Będzie nią 911 Operator.

911 Operator za darmo w Epic Games Store

911 Operator to interesująca produkcja, wyróżniająca się na tle wielu innych symulatorów. Producentem gry jest Jutsu Games z Polski. I chociaż 911 Operator ma już kilka lat na swoim karku (premiera odbyła się w 2017 r.) to istnieje kilka argumentów za tym, by sięgnąć po ten tytuł również dziś.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

911 Operator to symulator operatora numeru ratunkowego

W toku rozgrywki wcielimy się w pracownika obsługującego linię telefoniczną, w tym przypadku numeru alarmowego - 911. To właśnie gracz będzie instruował służby, by te jak najszybciej i jak najefektywniej interweniowały. W 911 Operator położony całkiem spory nacisk na kwestie związane z zarządzaniem, by nie mówić wprost o elementach strategicznych.

Twoim zadaniem jest nie tylko odbieranie telefonów, ale również odpowiednia reakcja na sytuację – czasem wystarczy podanie instrukcji pierwszej pomocy, innym razem potrzebna jest interwencja policji, straży pożarnej czy służb medycznych. Pamiętaj, że po drugiej stronie telefonu może być każdy: ojciec umierającej córki, nieobliczalny zamachowiec czy zwykły żartowniś. Czy poradzisz sobie z każdym z nich?

opis gry 911 Operator

Jak już wspomnieliśmy, 911 Operator odbierzemy za darmo w Epic Games Store od 14 września 2023 r. od godziny 17:00 czasu polskiego. Pozytywne recenzje sugerują, że warto zapoznać się z rodzimą produkcją; np. na Steamie tytuł oceniono ponad 13 tys. razy, z czego 89 proc. opinii to te pozytywne.


Więcej takich newsów znajdziesz na naszej stronie w kategorii Darmowe Gry.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)