Zmien skórke
Logo Polygamii

Darmowe DLC do Celeste zadebiutuje w przyszłym tygodniu

W końcu!

Zapowiedziane jeszcze w zeszłym roku (a mające się według pierwotnych planów ukazać na początku 2019) darmowe rozszerzenie do Celeste w końcu nadchodzi! Paczka poziomów będzie dostępna do pobrania już w przyszłym tygodniu.

DLC, pod tytułem Chapter 9: Farewell (Rozdział 9: Pożegnanie) zawierać będzie ponad 100 poziomów (dzięki czemu cała gra będzie ich po jego wydaniu miała ponad 800). Wraz z nimi do gry trafi 40 minut nowej, oryginalnej muzyki.

Premiera darmowego DLC już w najbliższy poniedziałek, 9 września.

Jednocześnie twórcy gry poinformowali o zmianie nazwy studia z Matt Makes Games na Extremely OK Games i założeniu biura z prawdziwego zdarzenia w Vancouver. Sukces Celeste nie idzie na marne!

Dominik Gąska

Więcej na temat:

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
3 Komentarze
0 Odpowiedzi
3 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
reggieminator
Użytkownik

Przyznam szczerze, że ta gra miejscami przerastała możliwości mojego układu nerwowego, ale chętnie do niej powrócę! BTW, a propos powrotów, to mam wrażenie, że Poly ostatnio jakby wraca do formy – trzymam kciuki!

Adam Piechota
Użytkownik

Jejuśjejuśjejuś!

snik
Użytkownik

Idealnie! Tydzień temu skończyłem podstawowe Celeste (znaczy, tylko zwykłe poziomy i to bez zbierania truskawek, czy serc, ale to mi wystarczy), więc akurat trochę odpocznę przy innych tytułach i wrócę do Madeline. I liczę, że historia znowu wyciśnie ze mnie kilka łez.

Popularne wpisy

Popularne Gry