Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

The Awakening - dodatek do Path of Exile - zadebiutuje w przyszłym tygodniu

Strona głównaThe Awakening - dodatek do Path of Exile - zadebiutuje w przyszłym tygodniu
02.07.2015 17:28
The Awakening - dodatek do Path of Exile - zadebiutuje w przyszłym tygodniuThe Awakening - dodatek do Path of Exile - zadebiutuje w przyszłym tygodniu
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDAQPLLW

Olbrzymia zawartość gry zostanie jeszcze zwiększona.

bDAQPLLp

Minęło już sporo czasu, odkąd Path of Exile zadebiutowało na rynku. Przez ten okres, gra zdołała zebrać sporą rzeszę fanów i na dobre rozwinąć skrzydła. Najlepszym dowodem na to jest The Awakening, czyli nadchodzące rozszerzenie do podstawowej wersji gry. Dodatek wprowadza do rozgrywki wiele nowości, a na ich czele znajduje się lokacja - kopalnia Highgate. To właśnie tam, toczyć się będzie akcja IV aktu, rozszerzającego historię oryginalnego PoE. Prócz tego, dostaniemy ponad 100 przedmiotów egzotycznych, nowe umiejętności oraz Ligii Wyzwań - Warbands i Tempest. Pojawią się także klejnoty, które zwiększą możliwości naszego bohatera. W końcu, zostanie także wprowadzony tzw. Lockstep, dzięki któremu gracze będą mogli zapomnieć o uciążliwych problemach, jakimi były m.in. częste desynchronizacje i nieprawidłowe wyświetlanie miejsc zajmowanych przez potwory.

Tymczasem, możecie spojrzeć na wideo prezentujące The Awakening. Dodatek swoją premierę będzie mieć już 10 lipca, o godzinie 22 polskiego czasu.

[Źródło: Path of Exile]

bDAQPLLr

Tytus Stobiński

327010647768782890
bDAQPLMn