Sekiro za łatwe? Nachodzą ekstremalnie trudne poziomy do Celeste

Strona głównaSekiro za łatwe? Nachodzą ekstremalnie trudne poziomy do Celeste
12.04.2019 19:22
Sekiro za łatwe? Nachodzą ekstremalnie trudne poziomy do Celeste

Git gud.

bESvybGZ

Jak informuje oficjalny Twitter gry Celeste, twórcy z Matt Makes Games są coraz bliżej ukończenia darmowego zestawu ekstremalnie trudnych poziomów, zapowiedzianych pod koniec zeszłego roku. Nie ukażą się one wprawdzie jeszcze w tym miesiącu, ale odpowiedzialny za nie zespół znajduje się już na ostatniej prostej.

Przypomnijmy - zestaw nowych poziomów składać ma się na dodatkowy, 9 rozdział gry (o tytule Pożegnanie - Farewell). Będą one dostępne tylko w podstawowej wersji, bez trudniejszej wariacji B-Side - zapewne dlatego, że nowe poziomy same w sobie mają być już ekstremalnie trudne. Nie zaoferują też truskawek do zbierania.

Ma być za to zupełnie nowy mechanizm rozgrywki - podobnie jak w każdym nowym rozdziale podstawowej wersji gry. Co najważniejsze, cały ten dodatek dostępny ma być całkowicie za darmo.

bESvybHb

A kiedy? Skoro nie w kwietniu, a bardzo niedługo, to może w maju? W związku z przedłużeniem się prac nad dziewiątym rozdziałem twórcy gry opóźnili także premierę pudełkowego wydania gry, przygotowywanego przez Limited Run Games. Ma ono bowiem zawierać kompletną wersję Celeste, już z tym rozszerzeniem.

Spokojnie, Adam, doczekasz się.

Dominik Gąska

Udostępnij:
bESvybHl
Komentarze (2)
bESvybHX