Darmowa gra w Epic Games Store. Absurd w roli głównej

Epic Games Store oferuje tanie gry
Epic Games Store oferuje tanie gry
Źródło zdjęć: © Epic Games

10.10.2022 07:12, aktual.: 10.10.2022 15:29

Znamy już ofertę Epic Games Store na najbliższy tydzień. Firma podzieliła się tytułem darmowej produkcji, która trafi w ręce graczy w czwartek. Będzie nietypowo, kolorowo i absurdalnie.

Epic Games Store udostępnił tytuł gry, która trafi w ręce graczy za darmo już w najbliższy czwartek. To kontynuacja klasycznej serii przygodówek, utrzymana, przynajmniej w teorii, w kosmicznych klimatach.

ToeJam and Earl: Back in the Groove to wydana w 2019 r. kontynuacja serii gier przygodowych, w której główne role grają dziwnie wyglądający kosmici - ToeJam i Earl. W tytule, który użytkownicy Epic Games Store otrzymają za darmo, główni bohaterowie w wyniku pomyłki niszczą swój statek kosmiczny i lądują na Ziemi.

ToeJam and Earl: Back in the Groove za darmo w Epic Games Store

ToeJam and Earl: Back in the Groove wraca do korzeni serii. Mechaniki, które wykorzystano w tym tytule, nawiązują do pierwszej części serii, którą wydano w 1991 r. Świat obserwujemy w rzucie izometrycznym, a gracz może eksplorować mapę według własnego uznania, uważając przy tym na pojawiających się na niej przeciwników. Wszystko to okraszone absurdalnym humorem.

W związku z tym, że ToeJam and Earl: Back in the Groove mocno nawiązuje do klasycznej odsłony serii, oprawa graficzna nie jest zbyt mocno rozbudowana. Jeśli chodzi o audio - w tej kwestii gra również nawiązuje do standardów sprzed trzech dekad.

ToeJam and Earl: Back in the Groove zostanie udostępnione za darmo w Epic Games Store w czwartek 13 października o godzinie 17:00. Wtedy też skończy się promocja, w ramach której użytkownicy platformy mogą za darmo przypisać do swojego konta dwa piekielne tytuły.

Karol Kołtowski, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)