Darmowa oferta w Epic Games Store. Do odebrania gra wieloosobowa

Darmowa oferta w Epic Games Store. Do odebrania gra wieloosobowa

Epic Games Store
Epic Games Store
Źródło zdjęć: © Epic Games
01.08.2022 09:37, aktualizacja: 01.08.2022 09:59

Epic Games Store z kolejną darmową grą do odebrania. Popularny sklep ujawnił tytuł kolejnej produkcji, która trafi w ręce graczy już w najbliższy czwartek. Tym razem postanowiono na produkcję kooperacyjną.

Epic Games Store ujawnia tytuł kolejnej gry, która będzie bohaterem nadchodzącego festiwalu rozdawnictwa. Jak w każdy czwartek, odbierzemy całkowicie za darmo interesującą grę. Na przestrzeni ostatnich kilku tygodniu, sklep udostępnia tylko jedną produkcję. Tak samo jest tym razem.

Już w najbliższy czwartek wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się z wieloosobową grą Unrailed!, która kładzie szczególny nacisk na aspekt kooperacyjny. Dzieło szwajcarskiego studia Indoor Astronaut opiera się na proceduralnie generowanych planszach, w których gracze muszą kłaść tory. Brzmi dziecinnie łatwo, jednak rozgrywka może okazać wymagająca. W Unrailed! należy wykazać się sprytem, a umiejętności zręcznościowe oraz biegłość w pozyskiwaniu surowców zostaną wystawione na próbę.

Unrailed! zostanie udostępnione bezpłatnie w Epic Games Store już w najbliższy czwartek, 4 sierpnia, od godziny 17:00 czasu polskiego. Jest to nadchodząca okazja, bowiem cały czas istnieje szansa na to, by odebrać oryginalny symulator, również za darmo. Lawn Mowing Simulator może zaskoczyć każdego gracza swoim poziomem trudności.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)