Nowe gry za darmo w Epic Games Store. Sierpień zaczynamy od hitu

Strona głównaNowe gry za darmo w Epic Games Store. Sierpień zaczynamy od hitu
06.08.2021 09:29
Epic Games Store
Epic Games Store
Źródło zdjęć: © Epic Games Store

Epic Games Store jak co tydzień przygotowało prezent dla graczy. Sierpień otwieramy całkiem głośnym tytułem. W tym tygodniu za darmo udostępniona została gra A Plague Tale: Innocence, a także jeszcze jedna, mniejsza produkcja.

Epic Games Store jak zwykle oferuje w tym tygodniu dwie darmowe gry. Większość graczy z pewnością będzie zadowolona z przynajmniej jednego tytułu, który został im udostępniony. Warunek jest jeden - trzeba się pospieszyć. Oferta jest ważna tylko przez tydzień.

A Plague Tale: Innocence za darmo w Epic Games Store

Pierwszą grą, która została udostępniona za darmo użytkownikom Epic Games Store w pierwszym tygodniu sierpnia jest A Plague Tale: Innocence. Produkcja ta jest przygodową grą akcji, w której wcielamy się w rolę nastoletniej Amicii, która wraz z pięcioletnim bratem o imieniu Bruno musi odnaleźć się w trudnej sytuacji. Akcja gry toczy się bowiem w czternastowiecznej Francji w trakcie epidemii dżumy.

Główni bohaterowie muszą radzić sobie sami w tych trudnych warunkach, broniąc się przed szczurami, dodatkowo ukrywając się i uciekając przed Inkwizycją, która poszukuje Hugo.

Minit za darmo w Epic Games Store

Drugą z gier, która trafia w ręce graczy w tym tygodniu, jest znacznie bardziej nietypowym tytułem. Mowa o Minit, minimalistycznej grze RPG utrzymanej w stylistyce retro. Jej charakterystyczną cechą jest dzielenie rozgrywki na jednominutowe segmenty. Po sześćdziesięciu sekundach nasz bohater ginie i musimy od nowa wyruszać na przygodę, by pchnąć fabułę do przodu.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)