Darmowa gra od Epic Games Store. Świetny tytuł z popularnego uniwersum

Epic Games Store
Epic Games Store
Źródło zdjęć: © Epic Games Store

14.03.2023 09:55, aktual.: 14.03.2023 13:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kolejna darmowa gra na PC od Epic Games Store. Popularna platforma zdradza, co dokładnie odbierzemy w najbliższy czwartek. W ofercie znajduje się ceniony przez graczy tytuł, reprezentujący znaną markę.

Epic Games Store zdradza szczegóły nadchodzącej oferty z darmową grą na PC. Pewne rzeczy się nie zmieniają: zasady rozdawnictwa pozostają takie same i od pewnego czasu nie zmienia się skala tego przedsięwzięcia. Tak, ponownie mówimy o jednej darmowej grze, a nie dwóch czy trzech.

Pamiętajmy, że nadal możemy zgarnąć za darmo Call of Sea w Epic Games Store. W tym przypadku mamy czas do 16 marca 2023 r., do godziny 17:00, bo właśnie wtedy rozpocznie się nowa oferta z nowym prezentem na PC.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Warhammer 40,000: Gladius — Relics of War za darmo w Epic Games Store

Tym razem odbierzemy za darmo Warhammer 40,000: Gladius — Relics of War. Ta produkcja to próba pogodzenia znanego uniwersum z gatunkiem 4X. Wybieramy więc jedną z czterech dostępnych frakcji i rozpoczynamy bój o planetę. Czy operacja się udała? Rzućmy okiem na reakcję graczy na platformie Steam: tytuł został oceniony ponad 5400 razy, a 81 proc. opinii to te o pozytywnym charakterze. Można więc powiedzieć, że gracze docenili dzieło Proxy Studios.

Wartość Warhammer 40,000: Gladius — Relics of War to 142,99 zł na Steamie oraz 139 zł w Epic Games Store (aktualnie przeceniono grę o 90 proc). Tak więc warto wstrzymać się z potencjalnym zakupem, bo w najbliższy czwartek, czyli 16 marca od godziny 17:00, zgarniemy tytuł całkowicie za darmo.

  • Call of the Sea za darmo od 9 marca do 16 marca w Epic Games Store.
  • Warhammer 40,000: Gladius — Relics of War za darmo od 16 marca do 23 marca w Epic Games Store.

Nie tylko Epic Games rozdaje - na Steamie też znajdziemy "darmówki"

Chociaż to Epic Games przyzwyczaiło nas do rozdawnictwa w swoim sklepie, warto śledzić także darmowe gry na Steamie. Ten sklep ma o tyle przewagę, że gry umieszcza na nim wielu deweloperów, i to oni mają prawo zadecydować, czy chcą oddawać swój produkt za darmo. Tak było niedawno z grą Figment, którą to studio postanowiło rozdawać, aby reklamować nadchodzącą kontynuację, czyli Figment 2.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)