Darmowa gra w Epic Games Store. Kolejny prezent na PC

Epic Games Store
Epic Games Store
Źródło zdjęć: © Epic Games Store

09.03.2023 17:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kolejny tydzień oznacza kolejną darmową grę w Epic Games Store. Już teraz gracze mogą odebrać bezpłatnie interesującą grę przygodową na PC. Wystarczy posiadać aktywne konto na wspomnianej platformie.

Rozdawnictwo od Epic Games Store ma się dobrze i oto pojawiła się kolejna oferta z darmową grą. Warunki nie zmieniają się: jeśli posiadamy aktywne konto na platformie Epic Games Store, to bezpłatnie odbierzemy grę na PC. Jak zwykle mamy na to równy tydzień.

Tym razem weźmiemy udział w epickiej przygodzie na południowym Pacyfiku. Call of the Sea to przygodowa gra pełna tajemnic i zagadek środowiskowych. Wcielamy się w kobietę o imieniu Norah i to właśnie na naszych barkach spoczywa bardzo ważne zadanie: musimy odnaleźć swojego męża, który wraz z ekspedycją przepadł w niewyjaśnionych okolicznościach.

Call of the Sea za darmo w Epic Games Store

Call of the Sea wykorzystuje potencjał silnika Unreal Engine 4; mocną stroną tej produkcji jest przyjemna dla oka oprawa graficzna. Słowa nie oddają w pełni uroku tych widoczków, więc odsyłam do materiału poglądowego.

Za Call of the Sea zapłacilibyśmy w normalnych warunkach 69 zł w Epic Games Store, więc warto skorzystać z darmowej oferty. Ta potrwa do 16 marca 2023 r., do godziny 17:00 czasu polskiego.

Alternatywne oferty

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)