Darmowa gra na Steamie. Masz czas do 11 sierpnia

Darmowa gra na Steamie. Masz czas do 11 sierpnia

Darmowa gra na Steam.
Darmowa gra na Steam.
Źródło zdjęć: © Steam
05.08.2022 12:17

Darmowa gra na Steamie. Nie tylko na Epic Games Store pojawiają się bezpłatne tytuły. Tym samym szlakiem podążają twórcy, korzystający z usług firmy Valve, a w tym przypadku Konfa Games. Lepiej się pospieszyć.

Gra za darmo na Steamie

Nie jest tajemnicą, że darmowe gry są dewizą Epic Games Store. W każdy czwartek można odebrać bezpłatnie ciekawy tytuł, a niekiedy nawet kilka. Platforma Steam nie uskutecznia takiej formy rozdawnictwa, co nie oznacza, że nie znajdziemy tam gier za darmo.

Despotism 3k za darmo na Steam

Despotism 3k to darmowa gra na Steamie
Despotism 3k to darmowa gra na Steamie© Steam

Konfa Games oferuje darmową grę - Despotism 3k. Ludzkość została zniewolona przez sztuczną inteligencję. Ale to akurat dobrze, bo rozgrywkę będziemy prowadzić właśnie jako SI. Jak czytamy w opisie produktu na Steamie, tytuł stawia na "zarządzanie zasobami z elementami rogue-lite, dramatyczną fabułą i obfitością odniesień do popkultury".

Oferta ograniczona czasowo

Despotism 3k odbierzemy za darmo na Steamie. Wystarczy udać się pod wskazany adres. Oferta jest jednak ograniczona czasowo, więc warto się pospieszyć. Mamy czas do 11 sierpnia do godziny 19:00. Poprzednia cena gry to 28,99 zł.

Wyprzedaż na Steamie jeszcze trwa

Warto przypomnieć o trwającej jeszcze przez kilka dni wyprzedaży na platformie Steam. Do 8 sierpnia można zgarnąć wyjątkowe gry o przetrwaniu za sprawą Survival Fest 2022.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)