Darmowa gra na Nintendo Switch. Trzeba się pospieszyć

Darmowa gra na Nintendo Switch. Trzeba się pospieszyć

Nintendo Switch
Nintendo Switch
Źródło zdjęć: © Polygamia | Sebastian Barysz
20.02.2023 10:32

Subskrybenci Nintendo Swith Online mogą już teraz zagrać w odświeżoną wersję klasycznej gry na PlayStation 2 bez dodatkowych opłat. Warunek niezmiennie pozostaje ten sam – trzeba uwzględnić ograniczenia czasowe.

Gra z PlayStation 2 na Nintendo Switch? Brzmi intrygująco, ale tak, w pewnym sensie jest to prawda. Katamari Damacy to jeden z tych tytułów, który można śmiało nazwać klasycznym. To dzieło "niejakiej" firmy Namco, która wskutek późniejszej fuzji przeobraziła się w Bandai Namco.

Katamari Damacy doczekało się uwspółcześnionej wersji, która kryje się pod odkrywczą nazwą Katamari Damacy Reroll i ten remaster jest stoi teraz otworem przed subskrybentami Nintendo Switch Online.

Katamari Damacy Reroll do wypróbowania przez kilka dni

Obowiązuje standardowa procedura. Mamy kilka dni na bezpłatne przetestowanie Katamari Damacy Reroll. Konkretnie od 20 do 26 lutego, o ile jesteśmy subskrybentami Nintendo Switch Online. Kilka dni wystarczy, bowiem nie jest to czasochłonna produkcja.

Katamari Damacy Reroll to gra logiczna, w której głównym bohaterem jest w zasadzie wykreowana przez nas kula. Zadaniem gracza jest zadbanie o to, by ta kula nieustannie rosła, zbieramy więc po drodze rozmaite przedmioty, którego się do nas "przyklejają", oraz rozwiązujemy zagadki. Wciągająca i przyjemna rozgrywka.

Co słychać u Nintendo?

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)