The Legend of Zelda: Tears of The Kingdom z nowym zwiastunem i datą premiery

The Legend of Zelda: Tears of The Kingdom z nowym zwiastunem i datą premiery

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
Źródło zdjęć: © Licencjodawca
09.02.2023 00:01

Podczas najnowszego Nintendo Direct poznaliśmy w końcu oczekiwaną datę premiery najnowszej odsłony kultowej serii.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild jako tytuł startowy Switcha po dziś dzień pozostaje jedną z najważniejszych gier w jego historii. Nic dziwnego więc, że jego kontynuacja jest najbardziej oczekiwanym na konsolę Nintendo tytułem tego roku. Oczekiwanie zakończy się już niedługo!

W trakcie niedawno zakończonego Nintendo Direct dowiedzieliśmy się, że gra ukaże się 12 maja 2023, czyli nieco ponad dwa miesiące po szóstych urodzinach Switcha (3 marca 2017).

Na zwiastunie zobaczyć można nieco nowości, z których najważniejszą wydaje się sterowanie pojazdami naziemnymi i powietrznymi. Czy to jednak wszystko, co w zanadrzu chowa nowa Zelda?

Oby nie! Według dotychczasowych informacji gra toczyć ma się na tej samej mapie co pierwowzór - byłoby więc niezmiernie dziwne, gdyby Nintendo nie szykowało tu jeszcze jakiejś niespodzianki...

Na jej ujawnienie musimy jednak poczekać prawdopodobnie do samej premiery (chyba że nie będzie niespodzianki, tylko rozczarowanie, halucynacje z niedożywienia i śmierć).

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)