Darmowa gra na Epic Games Store. Małe rozczarowanie

Darmowa gra na Epic Games Store. Małe rozczarowanie

Darmowa gra na Epic Games Store. Małe rozczarowanie
Źródło zdjęć: © Epic Games Store
27.12.2021 07:05

Dostępna jest już kolejna darmowa gra na Epic Games Store. Dostaliśmy kolejną dobrą produkcję, choć wielu graczy może być rozczarowanych. Chodzi bowiem o Control, czyli grę, którą udostępniono za darmo już jakiś czas temu.

Wielka promocja na Epic Games Store trwa. Gracze mogą dodać już do swoich kont bezpłatnie już jedenastą produkcję. Niestety wielu z nich może poczuć niewielkie rozczarowanie, ponieważ udostępniono grę, która była już rozdawana za darmo. Chodzi o Control autorstwa Remedy Entertainment.

Poprzednim razem Control za darmo można było zgarnąć w czerwcu 2021 roku. Jeśli ktoś wówczas przespał czas na zgarnięcie darmowych produkcji od Epica, z pewnością może być zadowolony z takiego obrotu spraw. Control to dość świeża i ciekawa gra.

Jej premiera miała miejsce w 2019 roku. Produkcja autorstwa Remedy Entertainment, czyli studia odpowiedzialnego między innymi za gry z serii Alan Wake, zgarnęła dobre oceny przy premierze. Wiele pochwał posypało się ze względu na satysfakcjonujący system walki, w którym główna bohaterka wykorzystuje swoje nadprzyrodzone umiejętności.

Control można przypisać do swojego konta w Epic Games Store do 27 grudnia 2021 roku do godziny 17:00. Warto się pospieszyć, o ile oczywiście nie dodaliście gry przy poprzedniej promocji lub po prostu nie kupiliście jej.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)