Darmowa bomba na PC i Xboksy. ExoMecha jak miks Crysisa, Halo, Just Cause i Titanfalla

Darmowa bomba na PC i Xboksy. ExoMecha jak miks Crysisa, Halo, Just Cause i Titanfalla

ExoMecha
ExoMecha
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Barnaba Siegel
29.03.2021 14:57

Przy czym najnowszy trailer z rozgrywką jest 10 ładniejszy niż obrazek na otwarcie tego newsa. ExoMecha wygląda spektakularnie i od strony grafiki, i tempa, i możliwości.

Produkcję "ExoMecha", którą jakoś niezręcznie odmienia się przez przypadki, poznaliśmy już rok temu, ale pominęliśmy ją na Polygamii. Nadrabiamy zatem teraz po pokazie na Future Games Show. Studio TwistedRed zaprezentowało napakowany po brzegi zwiastun.

Pierwsze skojarzenie - nowy "Crysis". Podobna kolorystyka i klimaty (plaża niczym z pierwszych poziomów w "jedynce"), nanokombinezony zdecydowanie inspirowane dziełem Cryteku.

Ale już akcja zdecydowanie bardziej skręca w stronę inny shooterów. Mamy więc linkę jak z "Just Cause", którą błyskawicznie podciągamy się np. do helikoptera. Mamy pojazdy niczym "Warthogi" z "Halo". I w końcu pojawiają się olbrzymie, metalowe smoki czy walczące na miecze roboty. Zaraz, co?

Przyznam, że w tym punkcie masa krytyczna inspiracji trochę mnie przerasta. I zaczyna kierować myśli w stronę bootlegów, rodem z bliskowschodnich przeróbek filmów akcji. Poza tym obok tych cudownych tekstur pojawia się też parę bardziej nijakich i kilka animacji rodem z wersji alpha gry.

A do premiery już niedługo. "ExoMecha" ukaże się w sierpniu 2021 na PC oraz konsole spod znaku Xbox One i Xbox Series X|S. Produkcja wyjdzie w formie free-to-play, a zanim ukaże się pełna wersja, wystartuje wersja beta. Zapisać się do niej można na stronie gry.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)