Darksiders Genesis zapowiedziane - to coś zupełnie nowego

Darksiders Genesis zapowiedziane - to coś zupełnie nowego
Łukasz Jarkiewicz

06.06.2019 19:30, aktual.: 10.06.2019 13:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zaskoczeni taką zmianą?

Niedawne plotki mówiące o kolejnej odsłonie Darksiders okazały się prawdą. THQ Nordic oficjalnie zapowiedziało Darksiders Genesis. Można już obejrzeć zwiastun, który przedstawia głównego bohatera znanego jako Strife oraz fragmenty rozgrywki. Akcja najnowszej odsłony rozgrywa się przed wydarzeniami z pierwszej części.

W Genesis ponownie mamy do czynienia ze znanym uniwersum, ale w zupełnie innym wydaniu. Kamera została umiejscowiona znacznie wyżej, postacie zmalały do rozmiarów typowych dla hack and slasha. Gra przywodzi na myśl Torchlighta, który ze swoją bajkową szatą graficzną przypomina charakter nowej produkcji THQ Nordic. Tytuł zawita w dalszej części 2019 roku, oferując tryb multiplayer. Pojawi się na wszystkich aktualnych platformach, włączając w to Switcha oraz... Google Stadia.

Darksiders Genesis - Official Cinematic Teaser Trailer

Trzecia odsłona Darksiders nie zrobiła wielkiego zamieszania na świecie. Widać było budżetowe ograniczenia przycinające skrzydła przy wielu elementach, co doprowadziło do niezbyt optymistycznego przyjęcia, po którym można było się zastanawiać, kiedy nadejdzie kolejna część. A tu proszę, nie tylko nadeszła błyskawicznie, ale także sporo zmieniła.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)