Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Czym zaskoczył nas Xbox Inside?

Strona głównaCzym zaskoczył nas Xbox Inside?
25.09.2019 13:22
Czym zaskoczył nas Xbox Inside?
Bartosz Witoszka
Bartosz Witoszka
bDSlDvqu

Niczym szczególnym.

bDSlDvpN

Tuż po tym, jak Sony dało wszystkim jasny sygnał, że na jesiennym State of Play pojawią się nowe informacje o The Last of Us II, Microsoft nie mógł zostać w tyle i w ostatniej chwili zapowiedział Xbox Inside. Prezentacja odbyła się raptem dwie godziny po tej, którą przygotowali “niebiescy”, więc w krótkim czasie dostaliśmy solidną porcję zwiastunów i zapowiedzi raczej tych mniejszych tytułów.

Zaczynamy od Atlasa, czyli pirackiego MMO, które w grudniu zeszłego roku trafiło na Steama w ramach wczesnego i tam spotkało się z bardzo negatywnym odbiorem. Tuż przed premierą studio bardzo wyraźnie dawało do zrozumienia od jakiej gry chce być lepsze (pamiętacie Sea of Thieves) i wygląda na to, że nie wszystko poszło po ich myśli. Być może grę czeka lepszy los na konsoli Microsoftu? Przekonamy się już ósmego października.

Atlas - New Trailer [HD 1080P]

Efektem kooperacji studia Dead Mage i 11 bit studio jest Children of Morta, która pojawiła się na komputerach osobistych trzeciego września i jak na razie spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem. Tytuł trafi na konsole (Switch, PS4 i oczywiście Xbox One) już piętnastego października i z tej okazji przygotowano dużą prezentację gry.

Children of Morta - Coming Soon to Xbox One

Jednym z głównych punktów programu był Project xCloud - “chmura” Microsoftu w październiku wejdzie w fazę pierwszych testów, jednak wezmą w nich udział tylko mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Korei Południowej. Na start usługi dostępne będą Gearsy 5 (Dominik poleca), Halo 5, Killer Instinct i Sea of Thieves. Na razie nie znamy dokładnej daty premiery usługi, a sam Microsoft nie chce niczego przyspieszać.

Project xCloud - Beta Announcement [HD 1080P]

Nie zabrakło migawki z nowymi tytułami, które w październiku wejdą do usługi Xbox Game Pass. Już teraz zapowiedziano Bad North, Dirt Rally 2.0, Cities: Skylines i Saints Row IV: Re-Elected, a jeszcze w tym tygodniu odbędzie się ID@Xbox Game Pass, czyli dokładnie taka sama migawka, ale z grami niezależnymi, bądź jak kto woli, z segmentu “III”.

325349098012751836

Od 26 do 28 września będziecie mogli sprawdzić w akcji Ghost Recon: Breakpoint. W ramach otwartej bety zostanie udostępnionych sześć regionów, trzy misje fabularne i tryb player-versus-player.

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint: Open Beta Features Trailer | Ubisoft [NA]

Felix The Ripper - w końcu jakiś powiew świeżości - to gra logiczna, w której wcielamy się tytułowego bohatera, pracownika Ministerstwa Śmierci. Po spotkaniu Betty z Ministerstwa Życia postanawia poszukać nowych wyzwań z dala od przyjemnego i bezpiecznego biura. Premiera już 17 października na wszystkich wiodących platformach.

Felix The Reaper - A Look Behind the Scenes

Nowa mapa do DayZ, Livonia, traf do gry wkrótce, a jej główną atrakcją mają być deszcz i niedźwiedzie (szaleństwo).

DayZ Livonia | DLC Announcement Trailer

Na zakończenie nowy materiał z nadchodzącej gry Obsidian Entertainment - w The Outer Worlds zagramy już 25 października.

The Outer Worlds: Developer Gameplay Deep Dive - Inside Xbox

Sami widzicie, nie było tego za wiele, a tymczasem zapraszam na popołudniowe podsumowania State of Play od Dominika. Spoiler: tam też nie dużo się działo.

All-New Inside Xbox. ft. The Outer Worlds, Project xCloud and More

Bartek Witoszka

bDSlDvqL