Czym jest Project 1v1? Nie wiem, ale Gearbox zaprasza do testów

Strona głównaCzym jest Project 1v1? Nie wiem, ale Gearbox zaprasza do testów
09.08.2017 11:05
Czym jest Project 1v1? Nie wiem, ale Gearbox zaprasza do testów
Maciej Kowalik
Maciej Kowalik

No dobra, wiadomo, że będzie to FPS.

Tyle mówi komunikat na stronie gry, na której nie działa jeszcze nawet FAQ. Gry, o której dowiedziałem się wczoraj otrzymując maila z zaproszeniem bynajmniej nie na redakcyjny adres. Ale wy też możecie się zapisać. Choć liczba miejsc jest ograniczona, a zamknięte testy odbędą się na amerykańskich serwerach. Ale, hej - kto nie chciałby zerknąć w przyszłość?

Pewnie, że wolałbym "zerknąć" na Borderlands 3, ale tym Project 1v1 raaaczej nie będzie. Tak samo jak nowym Brothers in Arms. Jak się nie ma co się lubi...

Z opisu wnioskuję, że ktoś w firmie zagrał w Phantom Dusta. Gra Gearbox ma łączyć rywalizację 1 na 1 z karcianką, w której zbieramy talię (zapewne dodatkowych umiejętności). Tyle, że w odróżnieniu od Phantom Dust, 1v1 będzie grą FPP.

Phantom Dust Xbox One/Windows 10 Trailer

Oczywiście Project 1v1 to nazwa robocza i ostatecznie testowana gra czy mechanika może okazać się częścią innego projektu. Ale jak wspomniałem trudno coś takiego "przypiąć" do marek Gearbox. A to dziwi, bo ostatnich po wpadkach sprzedażowych (Battleborn) i wizerunkowych (alians z G2A przy kolekcjonerce remastera Bulletstorma) wydawałoby się, że firma powinna absolutnie zapowiedzieć nowe Borderlandsy. Znane też jako ta-marka-która-jej-wyszła. Ale choć wiemy, że "trójka" powstaje, firma pokrętnie zapowiada coś innego. W dodatku w momencie, w którym na brak sieciowych FPS-sów narzekać się nie da.

Jest w tym szaleństwie metoda?

Maciej Kowalik

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)