Czas Apokalipsy powróci jako gra

Czas Apokalipsy powróci jako gra
13.04.2010 17:09
Czas Apokalipsy powróci jako gra
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Wygląda na to, że pozostające do tej pory w ukryciu studio Killspace Entertainment pracuje na "grową" adaptacją genialnego filmu "Czas Apokalipsy", powstałego na kanwie nie mniej genialnej książki Conrada.

Położona w Los Angeles firma obecnie skupiona jest na produkcji dwóch tytułów. Pierwszy z nich to oryginalne IP, drugi natomiast to projekt na licencji, który deweloperzy zamierzają zaprezentować publiczności w niesprecyzowanym terminie. Powiązania z dziełem Coppoli wyszły na jaw, gdy adres i inne dane Killspace użyte zostały do zarejestrowania dwóch domen:  ApocalypseNowGame.com oraz WarisNotaGame.net.

O ile samo studio debiutuje na rynku, tak jego pracownicy nie są żółtodziobami i, jak to się mówi, jedli chleb z niejednego pieca. Wśród zatrudnionych znajdziemy ludzi z zamkniętego Pandemic, odpowiedzialnych za Mercenaries 2 i Saboteur (o innych ofiarach likwidacji przeczytacie tu i tu);  Red 5; Obsidian, znanego z KotORa II i Alpha Protocol czy EA LA (Medal of Honor: Airborne i kilka gier z serii Command & Conquer  ).

O drugiej, opartej na własnym pomyśle produkcji wiemy tylko tyle, ile można wywnioskować z dwóch upublicznionych artworków oraz ogłoszenia, w którym Killspace szukało grających dziewczyn do klanu mającego promować kobiety w gamingu. Krótko mówiąc: babki odegrają w nim ważną rolę.

Czyżby kolejna legenda miała zostać rozmieniona na drobne i spłycona do poziomu FPSa w Wietnamie? Jeśli chodzi o mnie, to do Apocalypse Now The Game podchodzę baaardzo sceptycznie.

[via 1up] Piotr Bajda

326920602806409258
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)