Cyberpunk najwyraźniej lubi opóźnienia. W Gamedec zagramy w 2021 roku

Cyberpunk najwyraźniej lubi opóźnienia. W Gamedec zagramy w 2021 roku

Cyberpunk najwyraźniej lubi opóźnienia. W Gamedec zagramy w 2021 roku
Adam Bednarek
16.10.2020 10:22

"Jest jeszcze wiele rzeczy, o które musimy zadbać, by nie tylko spełnić oczekiwania graczy, ale przede wszystkim wypuścić produkt, pod którym podpiszemy się my" - tłumaczą opóźnienie autorzy "Gamedec".

No i zapeszyłem. Kiedy zagrałem w demo polskiej produkcji, napisałem:

Tymczasem "Cyberpunk 2077" kolejnego opóźnienia raczej nie dostanie, a za to "Gamedec" nie pojawi się na czas. Autorzy zdecydowali się przesunąć premierę na 2021 rok.

Powiedział w rozmowie z serwisem polskigamedev.pl Jakub Kwinta, PR & Marketing Manager w Anshar Studios.

Twórcy chcą skupić się przede wszystkim na doszlifowaniu dialogów. Jak przypomina Kwinta, decyzje podjęte przez gracza mają mieć swoje konsekwencje nawet kilka spraw później, a więc to duży i skomplikowany system. Lepiej faktycznie poczekać niż narzekać, że jest niedopracowany.

Na "Gamedec" na pewno warto czekać. Tropienie przestępców w wirtualnych światach zapowiada się interesująco. Jest wszystko, co wymagamy od takich klimatów: zepsuci biznesmeni, szokujące nierówności oraz "korporacje z planami przepisania ludzkości na nowo".

Mimo że "Gamedec" się spóźni, "Cyberpunk 2077" nie będzie jedynym polskim cyberpunkiem w tym roku. Już 27 października pojawi się "Ghostrunner", w którego - wprawdzie tydzień później - zagrać będzie można nawet na Switchu. 

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)