Cyberpunk 2077 z odrobinę mniejszą mapą niż Wiedźmin 3

Cyberpunk 2077 z odrobinę mniejszą mapą niż Wiedźmin 3
Tatiana Kowalczyk

26.08.2019 15:32

Ale Redzi upchną w niej więcej zawartości.

Redzi zasypują nas nowinkami dotyczącymi Cyberpunka – były nowe screeny i potem więcej screenów, były wieści na temat potencjalnego multiplayera czy trybu nowej gry +. Teraz przyszła pora na mapę.

Richard Borzymowski, producent gry, udzielił wywiadu GamesRadarowi, w którym wypowiedział się m. in. na ten temat. Wiedźmin 3 był pod tym względem naprawdę obfity i po prostu ogromny, oferując wielki, otwarty świat, ale też formuła tego świata mu to ułatwiała – mogliśmy więc trafić na wiele lasów, pól czy łąk.

W przypadku Cyberpunka jednak, o czym słyszymy wszędzie, najważniejsze będzie nowoczesne miasto, które oferuje typ zwartej, ciasnej przestrzeni, co Redzi jak najbardziej próbują odzwierciedlić. To założenie samo w sobie stanowi przeciwieństwo charakteru wiedźmińskiego uniwersum. Dlatego też w świat Cyberpunka 2077 będzie sprawiał wrażenie ciaśniejszego, bardziej ściśniętego – też z tego powodu, że będziemy doświadczać jego wertykalności, odwiedzając lokacje osadzone w wyższych punktach mapy.

Cyberpunk 2077 — Xbox E3 2019 Briefing

Na GamesRadarze obejrzycie pełen wywiad w formie filmiku. A tymczasem wspomnę, że w piątek możemy się spodziewać 15-minutowego filmiku z gry. Transmisja na żywo ruszy o 20:00.

Tatiana Kowalczyk

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)