Cyberpunk 2077 - wszystkie DLC do gry będą darmowe

Cyberpunk 2077 - wszystkie DLC do gry będą darmowe

Cyberpunk 2077 - wszystkie DLC do gry będą darmowe
Łukasz Jarkiewicz
21.06.2019 13:32, aktualizacja: 21.06.2019 13:42

Raczej chodzi tylko o te mniejsze dodatki, ale wciąż - super wiadomość.

Wysyp informacji na temat zbliżającej się produkcji polskiego studia potrafi oszołomić, jednak czasem zdarzają się pewne perełki, o których warto wspomnieć. Dzisiaj przychodzę z jedną z nich, która dotyczy dodatkowej zawartości. Alvin Liu odpowiedzialny za interfejs w CD Projekt Red udzielił wywiadu dla Prima Games, z którego dowiedzieliśmy się kilku interesujących kwestii.

Deweloper wspomniał, że nie dojdzie do sytuacji, w której zawartość gry będzie wycinana na potrzeby przyszłych dodatków, za które przyjdzie zapłacić. Otrzymamy pełnowartościowy produkt bez podziału na części. Co ciekawe, za dodatki nic nie zapłacimy.

Na chwilę chciałbym się zatrzymać, ponieważ pewnie macie podobne przemyślenia do moich. W przypadku przygód Geralta dostaliśmy dwa ogromne dodatki, które można potraktować jako osobne produkcje. Wielkością przerosły nawet drugą odsłonę serii. Trudno sobie wyobrazić, aby taka zawartość była w zupełności darmowa. Prawdopodobnie mowa tu o DLC podobnych do tych szesnastu w Wieśku, które dodawały nowe przedmioty, misje. Za większe rozszerzenia zapewne po prostu trzeba będzie zapłacić. Nie zmienia to jednak faktu, że zachowanie studia może się podobać, ponieważ u konkurencji sytuacja wygląda na niezdrową.

Obraz

To nadal nie wszystko, ponieważ Alvin wspomniał nieco o samej opowieści. W trakcie poznawania fabuły natkniemy się na kolejne postaci, obserwując ich rozwój. Zobaczymy jak radzą sobie z konfliktami oraz poznamy sposoby na ich rozwiązanie, co ma wpłynąć na satysfakcjonujące zakończenie.

Przypomnę, że Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku na podstawowe platformy. Więcej pisać nie będę, ponieważ każdy już słyszał o pewnym aktorze czy wielu zakończeniach.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)