Cyberpunk 2077: Widmo Wolności. Idris Elba dołącza do obsady

Cyberpunk 2077: Widmo Wolności. Idris Elba dołącza do obsady

Cyberpunk 2077: Widmo Wolności
Cyberpunk 2077: Widmo Wolności
Źródło zdjęć: © YouTube
09.12.2022 10:30

Cyberpunk 2077: Widmo Wolności otrzymuje nowy trailer. W nadchodzącym DLC pojawi się Idris Elba. To kolejne "mocne" nazwisko, które wystąpi w grze polskiego studia CD Projekt.

Nie od dziś wiadomo, że CD Projekt lubi przemycać do Night City "głośne" nazwiska. Aktorską perłą w koronie Cyberpunka 2077 jest oczywiście Keanu Reeves, ale twórcy nie chcą na tym poprzestać i angażują kolejnego aktora.

Na zakończonej już gali The Game Awards nie zabrakło polskich akcentów. CD Projekt dzieli się nowym zwiastunem nadchodzącego DLC do Cyberpunk 2077 i właśnie ten materiał ujawnia nową postać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Idris Elba wystąpi w Phantom Liberty

W Cyberpunk 2077: Phantom Liberty poznamy Solomona Reeda, czyli agenta FIA Nowych Stanów Zjednoczonych Ameryki. W jego postać wciela się nie kto jak sam Idris Elba, znany między innymi ze swojej wybitnej gry aktorskiej w serialu "Luther". Warto obejrzeć i nadrobić potencjalne zaległości.

Obsada Cyberpunk 2077: Phantom Liberty nabiera kształtów

To kolejne głośne nazwisko, które pojawi się w Cyberpunk 2077: Phantom Liberty. Kolejne, bowiem w nadchodzącym DLC wystąpi również Sasha Grey.

Nie wszyscy zagrają w DLC

Co prawda nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery Widma Wolności, ale wiemy, że dodatek nie pojawi się na konsolach poprzedniej generacji: Cyberpunk 2077: Phantom Liberty będzie dostępne jedynie na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Premiera w przyszłym roku.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)