Criterion ujawnia niewykorzystane pomysły

Criterion ujawnia niewykorzystane pomysły26.12.2009 14:55
Criterion ujawnia niewykorzystane pomysły
marcindmjqtx

Kilka dni temu studio Criterion ujawniło na swojej stronie kilka pomysłów na dodatki do Burnout Paradise, które jednak z rozmaitych powodów nie trafiły ostatecznie do gry. Lista jest bardzo ciekawa. Pokazuje na przykład, że samoloty, o których kilkukrotnie pisaliśmy nie były jedynie mrzonką, a faktycznym projektem, który został jednak porzucony z uwagi na to, że Paradise City zostało zaprojektowane do oglądania z poziomu ulicy a nie niebios. Inne propozycje są jeszcze ambitniejsze.

Co byście powiedzieli na wyścigi na Księżycu? Po osiągnięciu odpowiedniej rangi gracz mógłby odpalić rakietę, która zaniosłaby go właśnie na naszego satelitę, gdzie czekałyby nowe wyzwania, urozmaicone dodatkowo niższym przyciąganiem.

Równie ciekawym pomysłem wydają się podróże w czasie, dzięki którym gracze mogliby wzbudzić panikę w innych epokach. Na przykład w czasach Indian i kowbojów! Filmowe skojarzenia są jak najbardziej na miejscu.

No i jeszcze łodzie... Ten pomysł nie wszedł nawet w fazę prototypu, co naprawdę mnie dziwi, bo przecież nie wydaje się on niemożliwy do zrealizowania (ponoć właśnie z powodu "normalności" szybko o nim zapomniano). Burnout na wodzie, z superszybkimi motorówkami, skoczniami i wyzwaniami... To jest coś, co na pewno chciałbym zobaczyć.

327138383350880298
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)