Criterion nie chciał robić kolejnych części Need for Speed. Studio składa się teraz z 16 osób

Na początku roku Alex Ward rozbudził nadzieje graczy, pytając co chcieliby zobaczyć w kolejnym Burnoucie. Teraz podzielił się ze światem gorzkimi wieściami dotyczącymi jego studia.

Criterion nie chciał robić kolejnych części Need for Speed. Studio składa się teraz z 16 osób
marcindmjqtx

O tym, że Criterion nie pracuje nad nowym Burnoutem wiedzieliśmy od kwietnia. Teraz okazuje się, że ze studiem rozstała się większość pracowników. Ponad sześćdziesięciu z nich postanowiło dalej pracować przy serii Need for Speed pod szyldem studia Ghost Games. Będą oni tworzyć brytyjski oddział tego szwedzkiego dewelopera, kiedyś funkcjonującego pod nazwą EA Gottenburg, pracując nad Need for Speed: Rivals.

W samym Criterion pozostało jedynie 16 pracowników, którzy nie chcieli dłużej pracować nad marką Need for Speed ani w ogóle nad grami wyścigowymi. Ward deklaruje, że nie ma co spodziewać się rychłego końca zasłużonego studia, bo ciągle ma wsparcie Electronic Arts. Ale różowo na pewno nie jest.

[źródło: Twitter via Videogamer]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościneed for speedcriterion
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.