Company of Heroes 3 oficjalnie zapowiedziane. Grę można wypróbować już dziś!

Company of Heroes 3 oficjalnie zapowiedziane. Grę można wypróbować już dziś!

Company of Heroes 3
Company of Heroes 3
13.07.2021 21:13

Jest pierwszy zwiastun, a pełna gra pojawić ma się w sprzedaży w przyszłym roku. Ale to nie wszystko! Relic przygotował dla fanów niespodziankę.

Zgodnie z dzisiejszymi wcześniejszymi przypuszczeniami, studio Relic oficjalnie zapowiedziało kontynuację swojego kultowego RTS-a. Company of Heroes 3 pozwoli graczom wziąć udział w kampanii śródziemnomorskiej II wojny światowej, walcząc w miejscach takich jak włoskie góry, północnoafrykańskie pustynie czy tereny przybrzeżne.

Twórcy obiecują jednocześnie najbardziej złożone doświadczenie taktyczne, jakie kiedykolwiek stworzyli. Gracz będzie mógł dowodzić oddziałami nie tylko podczas poszczególnych potyczek, ale też z poziomu mapy kampanii, gdzie poprowadzi alianckie siły ziemne, morskie i powietrzne, by odbić Włochy z rąk Państw Osi. 

Jak obiecują twórcy, dokonane podczas rozgrywki wybory wpłyną nie tylko na los bitew, ale i na historię całej wojny. A co w tym wszystkim najlepsze, zainteresowani mogą już teraz przekonać się, jak sprawuje się gra w akcji.

Jesteśmy naprawdę szczęśliwi, mogąc pozwolić graczom doświadczyć Company of Heroes 3 w wersji alfa i uzyskać ich bardzo cenne uwagi. Grę tworzymy z wybranymi członkami naszej wspaniałej społeczności już od lat i byli oni nieocenieni w zapewnianiu nam spójnej i mającej znaczenie informacji zwrotnej na każdym etapie prac.

Powiedział Justin Dowdeswell, szef studia Relic.

Aby wziąć udział w testach alfa Company of Heroes 3 należy udać się na oficjalną stronę gry i założyć tam konto (lub zalogować się na posiadane). Później za jego pomocą należy zarejestrować się do programu CoH-Development i połączyć je z profilem Steam. Gra Company of Heroes 3 – Pre-Alpha Preview powinna się wtedy pojawić w bibliotece Steam użytkownika.

Z wersji alfa będzie można w ten sposób korzystać do 2 sierpnia.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)