Co za połączenie: World of Tanks, zespół Korn i polski aktor

Strona głównaCo za połączenie: World of Tanks, zespół Korn i polski aktor
19.10.2020 18:01
SACRAMENTO, CALIFORNIA - OCTOBER 13: Jonathan Davis of Korn performs an 2019 Aftershock Festival at Discovery Park on October 13, 2019 in Sacramento, California. (Photo by Miikka Skaffari/FilmMagic)
SACRAMENTO, CALIFORNIA - OCTOBER 13: Jonathan Davis of Korn performs an 2019 Aftershock Festival at Discovery Park on October 13, 2019 in Sacramento, California. (Photo by Miikka Skaffari/FilmMagic)
Źródło zdjęć: © GETTY, FilmMagic | Miikka Skaffari
bDYpEhue

Białoruska gra "World of Tanks" lubi się z gitarową muzyką. Był szwedzki Sabaton, kalifornijski The Offspring, przyszedł czas na Korn.

bDYpEhtx

Teledysk do utworu "Finally Free" opowiada historię Kapitana (w którego wcielił się polski aktor - Wojciech Wachuda), zagorzałego miłośnika zespołu Korn i znanej postaci uniwersum "World of Tanks Blitz".

Korn - Finally Free (Official Video)

Jonathan Davis, wokalista zespołu Korn mówi o "World of Tanks Blitz" w samych superlatywach.

bDYpEhtz

"Jest wierne historii, jest w niej dużo świetnych czołgów i nie jest to proste włącz - strzelaj. Myślę, że jest więź pomiędzy muzyką rockową a grami wideo, ponieważ zarówno gry jak i rock są bardzo intensywne. Po prostu idą ze sobą w parze".

Tę więź zdają się widzieć również ludzie z Wargamingu. Lista zespółów, które przewinęły się przez uniwersum "World of Tanks" może robić wrażenie. Byli Szwedzi z zespołu Sabaton, legendy z Iron Maiden, a także kalifornijscy punkowcy z The Offspring. Na koncert tych ostatnich załapał się nawet Barnaba. Mało tego, uciął sobie krótką pogawędkę z Dexterem Hollandem, wokalistą The Offspring.

"World of Tanks" obchodzi w tym roku swoje dziesięciolecie. Z tej okazji gra doczekała się swojej wersji na Nintendo Switch. "World of Tanks Blitz", bo tak nazywa się rzeczony tytuł otrzymał właśnie nowe tryby oraz garść halloweenowych atrakcji.

Warto również dodać, że w Polsce gra ma rzeszę fanów. Wargaming wyliczył, że przez ich serwery przetoczyło się 4 649 472 Polaków. A liczba dotyczy wyłącznie pecetów.

bDYpEhuv