Co wiemy o God of War: Collection

Co wiemy o God of War: Collection04.09.2009 13:35
Co wiemy o God of War: Collection
marcindmjqtx

Wiemy, że wiele osób jest mocno zainteresowanych God of War: Collection, więc zebraliśmy wszystkie najważniejsze wiadomości na jego temat w jednym miejscu.

Dotychczas dowiedzieliśmy się, że:

  • gra nie ukaże się w tym roku w Europie.
  • gra nie będzie miała blokady regionalnej, więc wszyscy, którzy czują potrzebę pozabijania Kratosem jeszcze w 2009 roku będą mogli grę zakupić w USA.
  • To wydanie nie będzie zawierało dema God of War III, jak sporo osób podejrzewało. Po  prostu Sony Santa Monica nie zdąży z produkcją wersji demonstracyjnej, która mogłaby trafić na płytkę.
  • Poza trofeami, grafiką w 720p i lekkim AA w grze nie będzie żadnych większych zmian, chociaż studio pracujące nad portem na razie bada sprawę.
  • Na pewno poprawie ulegnie interfejs oraz napisy, które w wyższej rozdzielczości stały się troszkę rozmyte.
  • Możliwe, że Kratos dostanie nowe tekstury, aby wyglądać jeszcze lepiej, chociaż John Hight z Sony Santa Monica twierdzi, że "on wygląda tak dobrze, że myślimy, aby zostawić go w swojej czystej formie."
  • Studio nie chce zmian, które wpłynęłyby w jakikolwiek sposób na rozgrywkę, ponieważ mogliby się zaplątać w pełnoprawny remake, gdzie próbowaliby poprawić drobne błędy, które popełnili przy pracy nad oryginałem:

"Jeśli otworzymy tę puszkę robactwa, to prawdopodobnie spędzimy następny rok próbując poprawić każdy najdrobniejszy błąd, jaki popełniliśmy oraz zmieniając poziom trudności w miejscach, gdzie był on troszkę za trudny. Zamiast tego przyjęliśmy postawę, że chcemy, żeby to było czyste przeżycie, identyczne z tym, jakbyśmy naprawdę grali w oryginalnego God of Wara."  No i co Wy na to? Jeśli chodzi o rozgrywkę to zgadzam się, że nienaruszanie pierwowzoru to w zasadzie dobry pomysł. Z drugiej strony martwi mnie troszkę sam wygląd konwersji, skoro ma być to tylko podciągnięcie rozdziałki, ale to ocenimy po pierwszych materiałach z gry.

326929382172481578
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)