Chętni na tryb battle royale DayZ? Trwają właśnie zapisy do Suvivor GameZ

Chętni na tryb battle royale DayZ? Trwają właśnie zapisy do Suvivor GameZ

Chętni na tryb battle royale DayZ? Trwają właśnie zapisy do Suvivor GameZ
Łukasz Jarkiewicz
10.07.2019 17:10

Chcieliście więcejZ? Proszę bardzoZ.

Po Mario Royale i Flappy Bird Royale dobrze wrócić do czegoś "normalniejszego". Tym razem padło na Dayz. Dowiedzieliśmy się z twittera, że zamknięta alfa jest "tuż zza rogiem". Chętni mogą zapisywać się, aby zagrać w oryginalnego moda, wróć, oddzielną produkcję. Pomyłka bierze się stąd, że w 2012 roku powstała modyfikacja o takiej samej nazwie. W rozgrywce brały udział 32 zespoły po dwie osoby w każdym. Co prawda wyglądała nieco inaczej od współczesnych battle royale'i, ale można uznać, że miała wpływ na ten szalenie popularny tryb, którego brakuje tylko w lodówce.

Survivor GameZ ma być inny od PUBG'a i "fortnajta". Na pierwszy rzut oka faktycznie coś tam zmienia, ale... sami wiecie. Na stronie gry możemy przeczytać, iż mecze będą podzielone na trzy fazy. Dwie z nich mają fizyczne granice. W przypadku ich opuszczenia otrzymamy obrażenia, które spowodują w końcu... tak, śmierć. Każda z faz oferuje inny łup, a wraz z postępem w rozgrywce odnajdziemy coraz lepsze bronie i sprzęt.

Każda faza posiada "hot spots", w których znajduje się specyficzny ekwipunek. Cechuje się tym, że trudno go odnaleźć w innych miejscach - czasem jest to niemożliwe. Co do trzeciej fazy, ta nie ma fizycznych granic, ale tworzy coś w rodzaju "interaktywnego obiektu" (interaction object) potrzebnego na koniec gry. Zostanie on zrzucony w miejscu, które rozpoznamy po zielonym dymie. W miarę upływu czasu nastąpi zmiana koloru na czerwony. Wtedy też każda z postaci otrzyma obrażenia zależne od odległości od... tego czegoś. Im dalej jesteśmy, tym więcej zdrowia zacznie znikać. Co ciekawe, bezpieczna jest osoba, która znajdzie się w pobliżu tego obiektu.

Obraz

W Survivor GameZ usprawnione zostały medykamenty, która mogą zostać użyte raz lub działać w sposób ciągły. Epipen i sól fizjologiczna posłużą także do ocucenia nieprzytomnego. Wszystkie przedmioty medyczne natychmiast przywracają część zdrowia. Zanim ktoś się rozpędzi! Przed wysłaniem prośby o dostęp do alfy warto zaopatrzyć się w kopię DayZ, która jest wymagana do uruchomienia Suvivor GameZ.

To jak? Cieszymy się, że mamy swego rodzaju powrót? A może wydajemy z siebie znudzone westchnięcie?

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)