Zmien skórke
Logo Polygamii

Super Mario Bros battle royale? Zapraszam, bo teraz to możliwe

Fortnite, PUBG i Apex Legends mogą czmychać. Nadszedł najlepszy battle royale!

Uwielbiacie kultowego hydraulika? Teraz zaczniecie pałać do niego miłością. Mario Royale jest przeglądarkową wersją battle royale z wykorzystaniem oryginalnej wersji Super Mario Bros. Do gry ląduje stu wąsaczy z całego świata, aby uczestniczyć w wyścigu, w którym zwycięzca może być tylko jeden. Nie można wchodzić w interakcję z innymi graczami, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby pozbyć się ich za sprawą pewnej skorupy. Możecie również dziwnym zbiegiem okoliczności zniszczyć bloczek, na którym stoją. Power up sprawia, że postać posiadacza staje się końcem rozgrywki, dlatego za wszelką cenę należy unikać takich cwaniaków, ponieważ często zmieniają kierunek biegu. Tak przegrałem drugą grę.

Mario Royale serwuje jeden ze światów z początkiem rundy, więc jest to miłe urozmaicenie. Wyścig wygrywa trzech zawodników, którzy dobiegną na koniec mapy. Wiadomo, że miejsce pierwsze jest tylko jedno, ale nie należy zapominać o pozostałych pozycjach z podium. Miło zobaczyć swój nick na jednym z nich, nie? Jak się okazuje, szybkość nie zawsze jest jedynym rozwiązaniem, ponieważ wielu graczy, jak to często bywa, odpada już na stracie. Można spróbować przeczekać najgorsze, aby pobiec nieco później, ale przynajmniej bezpieczniej.

W chwili sprawdzania przeze mnie przeglądarkowej gry bawiło w niej ponad czterystu graczy. Co ciekawe, ich liczba wciąż się zwiększa. Na rozgrywkę czekałem zaledwie kilka sekund, aby następnie przenieść się do pola startowego, na którym czekałem nie dłużej na dołączenie pozostałych graczy. Rozgrywka jest prędka i często kończy się szybciej od czasu oczekiwania na nią. W Mario można zagrać na klawiaturze, ale również kontrolerze. Chętnych zapraszam do zmierzenia się w jedynym słusznym battle royale obecnym na rynku – póki jeszcze się na nim znajduje. Lecę wyrzucić kilku graczy!

Więcej na temat:

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
1 Odpowiedzi
3 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
yaroslav1987
Użytkownik

czy battle royale będzie teraz w każdej grze, którą kiedyś nazwalibyśmy “arcade”? Tetris już jest.
Turniej w mortal kombat to też pośrednio battle royal, tylko nie wszyscy na raz.
wyścigi to również battle royale, bo wygrać może tylko jeden.
może battle royale w space invaders?

a jak to ktoś mądry gdzieś napisał, taniec z gwiazdami to battle royale dla celebrytów 😀

oj, chyba napisze o tym artykuł. Wciąż ma to więcej sensu niż battle royale w fallout 76

madoc
Użytkownik

Dla mnie battle royale musi spełniać dwa warunki: wszyscy na wszystkich (czyli MK odpada) i nie tyle wygrywa tylko jeden, co zostaje tylko jeden (więc wyścigi odpadają, przynajmniej w standardowej formie).

lukegax
Użytkownik

Niby pomysł fajny.. ale i tak wolę Super Mario Bros w klasycznym wydaniu, najlepiej trójkę i czwórkę, a co do gry to pewnie Nintendo szybko zdejmie tą grę – więc spróbujcie póki jeszcze można.

Popularne wpisy

Popularne Gry