Chaos przed sklepem. Rzucili się na nowe karty graficzne Nvidii [Wideo]

Chaos przed sklepem. Rzucili się na nowe karty graficzne Nvidii [Wideo]

Chaos przed sklepem Micro Center w Dallas
Chaos przed sklepem Micro Center w Dallas
Źródło zdjęć: © YouTube.com
04.06.2021 11:05

Ciągłe braki w sklepach w połączeniu z rosnącym zainteresowaniem kopaniem kryptowalut sprawiają, że nowa dostawa kart Nvidii wyzwala w ludziach najgorsze instynkty. Na półki sklepowe trafiły modele RTX 3080 Ti a tłum wręcz oszalał. Zobaczcie sceny przed sklepem Micro Center w Dallas (USA).

Niedobór kart Nvidia GeForce RTX 3070 i RTX 3080 oraz innych modeli trwa już od wielu miesięcy i wszystko wskazuje na to, że sytuacja szybko nie ulegnie poprawie. Ceny kart cały czas rosną, ale mimo to chętnych nie brakuje. Są wśród nich zarówno gracze, jak i górnicy kryptowalut.

Nic dziwnego, że kiedy karty pojawią się już w sklepach, to ustawia się po nie długa kolejka. Tym razem podczas wczorajszej premiery GeForce RTX 3080 Ti sytuację zaogniła informacja, że “towaru nie starczy dla wszystkich”. Tłum oszalał i rzucił się do kolejki. I nie ma się co dziwić, bo model w wersji Founders Edition kosztował 1200 dolarów, a w sieci kartę można sprzedać za kilka lub kilkanaście razy drożej. I znajdą się chętni.

Świadkiem takiego zdarzenia był PrestonALewis, który w serwisie Twitch.tv transmitował na żywo chaos, jaki rozpętał się przed sklepem Micro Center w Dallas (USA). Na początku filmu widzimy tłum czekający na otwarcie sklepu, ale chwilę później rozpętuje się piekło (ok. 3:55 minuty). Zobaczcie sami:

Sytuacja wygląda niepokojąco i groźnie, ale tego typu sytuacje w Stanach Zjednoczonych zdarzają się często. Ostatnio pisaliśmy o tłumie, który rzucił się… na karty Pokemon. Cóż, podobnych sytuacji nie trzeba zresztą szukać daleko. Wielu z nas było świadkami tego, co dzieje się w polskich dyskontach, gdy pojawiają się lody Ekipy Friza.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)