CD Projekt RED uruchamia specjalny program. To szansa dla ukraińskiej młodzieży

CD Projekt RED uruchamia specjalny program. To szansa dla ukraińskiej młodzieży
29.04.2022 15:36
CD Projekt RED uruchamia program stażowy
CD Projekt RED uruchamia program stażowy
Źródło zdjęć: © CD Projekt RED

Nasz rodzimy CD Projekt RED startuje z interesującą inicjatywą. Chodzi o specjalny program stażowy, który jest dedykowany ukraińskiej młodzieży, zmuszonej do przeniesienia się do Polski, wskutek działań wojennych.

Branża gier jest niezwykle aktywna, jeśli chodzi o udzielanie pomocy poszkodowanym mieszkańcom Ukrainy. Dziesiątki akcji charytatywnych na całym świecie, organizowanych przez mniejsze firmy, jak i przez prawdziwych gigantów. To wszystko po to, by pomóc.


Zespoły z naszego rodzimego podwórka też się angażują i nie inaczej było (i nadal jest) w przypadku CD Projekt RED. Teraz twórcy Wiedźmina 3 ruszają z nową akcją, o czym poinformowali poprzez swój profil na Faceeboku. Firma uruchamia specjalny program stażowy, dedykowany młodym Ukraińcom, którzy przenieśli się do Polski i szukają pracy w tej branży.

Wyróżniono kilka stanowisk na które można aplikować. Poszukiwani są artyści koncepcyjni, jak i projektanci poziomów. Ogłoszenie znajdziemy pod tym adresem. Warto przypomnieć, że CD Projekt RED opublikował niedawno obszerny raport. Wynika z niego jasno, że seria Wiedźmin nadal przyciąga wielu graczy, pomimo "paru" lat na karku.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie