CD Projekt RED uruchamia specjalny program. To szansa dla ukraińskiej młodzieży

CD Projekt RED uruchamia specjalny program. To szansa dla ukraińskiej młodzieży

CD Projekt RED uruchamia program stażowy
CD Projekt RED uruchamia program stażowy
Źródło zdjęć: © CD Projekt RED
29.04.2022 15:36

Nasz rodzimy CD Projekt RED startuje z interesującą inicjatywą. Chodzi o specjalny program stażowy, który jest dedykowany ukraińskiej młodzieży, zmuszonej do przeniesienia się do Polski, wskutek działań wojennych.

Branża gier jest niezwykle aktywna, jeśli chodzi o udzielanie pomocy poszkodowanym mieszkańcom Ukrainy. Dziesiątki akcji charytatywnych na całym świecie, organizowanych przez mniejsze firmy, jak i przez prawdziwych gigantów. To wszystko po to, by pomóc.


Zespoły z naszego rodzimego podwórka też się angażują i nie inaczej było (i nadal jest) w przypadku CD Projekt RED. Teraz twórcy Wiedźmina 3 ruszają z nową akcją, o czym poinformowali poprzez swój profil na Faceeboku. Firma uruchamia specjalny program stażowy, dedykowany młodym Ukraińcom, którzy przenieśli się do Polski i szukają pracy w tej branży.

Wyróżniono kilka stanowisk na które można aplikować. Poszukiwani są artyści koncepcyjni, jak i projektanci poziomów. Ogłoszenie znajdziemy pod tym adresem. Warto przypomnieć, że CD Projekt RED opublikował niedawno obszerny raport. Wynika z niego jasno, że seria Wiedźmin nadal przyciąga wielu graczy, pomimo "paru" lat na karku.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie