Zmien skórke
Logo Polygamii

Call of Duty: Modern Warfare - myszki z myszkami, pady z padami

A wszystko to w imię równych szans.

Firma Infinity Ward potwierdziła, że Call of Duty: Modern Warfare zastosuje rozwiązanie podobne do znanego z Fortnite’a do wyrównania szans między grającymi. Ci, którzy grają na padach, będą walczyć z innymi korzystającymi z kontrolerów. Grający na myszce spotkają się zaś tylko z tymi, którzy również to robią.

Pomóc ma to wyrównać szanse szczególnie w pojedynkach PC kontra konsola. Jedyna sytuacja, w której np. grając na padzie możemy trafić w meczu na “myszkowców” to kiedy dołączymy się z konsoli do drużyny znajomego, grającego na PC.

Wszystko to potrzebne jest dlatego, że jak dowiedzieliśmy się z oficjalnej zapowiedzi gry, umożliwi ona rozgrywki cross-platformowe między właścicielami PS4, Xboksów One i pecetów. Co ciekawe, nie było to nawet jakimś wielkim newsem. Ot, coś całkowicie zrozumiałego.

Fajnie, że jesteśmy w tym miejscu. Zgaduję że za rok-dwa, w następnej generacji, będzie to już standard dla wszystkich gier.

Dominik Gąska

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
1 Odpowiedzi
2 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
3mortis
Użytkownik

Zawsze mnie bawi to dziamanie konsolowych wyjadaczy jak to na padzie sie super gra, ze w strzelanki be zproblemu, lepiej niz na myszce, w zasadzie to wygodniej niz prawdziwym pistoletem

a jak przychodzi co do czego to dejcie nam osobne serwery, auto aim, przyklejanie sie celownika i wspomaganie 😛

Simplex
Użytkownik

Zawsze mnie bawi to dziamanie pecetowych wyjadaczy jak to myszce się super gra i jaki ten pad niedobry, bo nie potrafią ogarnąć swym ograniczonym rozumem że niektórzy wolą grać padem bo jest im wygodniej.

Popularne wpisy

Popularne Gry