Było sobie życie - będzie sobie gra. I zrobią ją Polacy

W 2023 roku wyjdzie produkcja na podstawie kultowego serialu "Było sobie życie". Odpowiadać będzie za nią firma Slav Games, spółka zależna od CreativeForge Games.

Było sobie życie - kadr z czołówki serialu
Było sobie życie - kadr z czołówki serialu
Adam Bednarek

To bajka znana każdego, kto wychował się w latach 90. Choć pierwszy odcinek "Było sobie życie" wyemitowano w Polsce jeszcze 1987, to nie da się ukryć, że francuska produkcja nieodzownie kojarzy się z latami dziewięćdziesiątymi. 

Ale i dziś pewnie wychowuje się na niej młodzież, bo bajkę można oglądać na Netfliksie. Nieustającą popularność chce wykorzystać Creative Forge Games, które dogadało się z Francuzami z Procidis, czyli producentem serialu. 

Efektem ma być "gra koncentrująca się na zdobywaniu przez graczy wiedzy o ludzkim ciele". Nie brzmi to zbyt porywająco, ale nic więcej niestety nie wiemy. Oczami wyobraźni widzę jednak uroczą platformówkę, w której ubija się wirusy i inne niepożądane w ludzkim ciele bakterie. 

Trudno znaleźć również cokolwiek na temat Slav Games. Fakt, że premierę zaplanowano jednak na 2023 - platformy docelowe to "PC, Xbox, PlayStation oraz Switch", jak czytamy w giełdowym komunikacie - pozwala mieć nadzieję, że nie jest to coś robionego na kolanie.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.