Bonusowa porcja metalu w pierwszej partii Twisted Metal

Bonusowa porcja metalu w pierwszej partii Twisted Metal29.12.2011 09:42
Bonusowa porcja metalu w pierwszej partii Twisted Metal
marcindmjqtx

Wycięcie z PS3 kompatybilności z grami z PS2 zmusiło was do rozłąki z Twisted Metal Black? Nic straconego, o ile zdążycie z kupnem pierwszej partii przyszłorocznego powrotu serii.

David Jaffe w kolejnymi vlogu przyniósł wszystkim fanom tych niecodziennych wyścigów dobrą wiadomość.

W swoim stylu, pozwolił umysłowi powędrować dziwnymi ścieżkami, ale ostatecznie udało mu się złożyć nam życzenia i poinformować, że do pierwszej partii Twisted Metal zostanie dołączony kod, umożliwiający ściągnięcie Twisted Metal Black (w oryginalnej wersji z 2001 roku, a nie późniejszej z dopiskiem "Online").

Ma to być podziękowanie dla wiernych fanów, którzy uwierzą w obietnice godnego powrotu marki i zdecydują się na złożenie zamówień przedpremierowych. Więc nawet jeśli nowe oblicze serii ich rozczaruje, to przynajmniej zostaną z grą, która od 10 lat pręży się na Metacrtitic z wynikiem 91/100.

A wy, uwierzyliście Davidowi? Ja gigantycznym fanem akurat tej serii nigdy nie byłem i patrząc na filmiki z nowej odsłony nie widzę nic, co absolutnie muszę mieć. Ale może bardziej zaznajomieni z klimatami Twisted Metal mają odmienne zdanie. Są tu tacy?

Maciej Kowalik

327077045144672298
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)