Bloodborne PSX – fanowski demake już dostępny na PC. Wygląda obłędnie

Wreszcie nadszedł ten dzień – Bloodborne doczekał się wersji komputerowej. Co prawda nie jest to oryginalna wersja gry wydanej w 2015 roku, a fanowski demake. Bloodborne PSX jest stylizowany na wersję z pierwszego PlayStation.

Bloodborne PSX – fanowski demake już dostępny na PC. Wygląda obłędnie
Źródło zdjęć: © Sony

Deweloperka Lilith Walther pracowała nad dziełem przez 13 miesięcy. Na odzew nie trzeba było długo czekać, bowiem projekt zainteresował zarówno fanów Bloodborne, jak i miłośników gier z epoki pierwszego PlayStation.

Bloodborne PSX sprawnie naśladuje materiał źródłowy od dewelopera From Software. Scena otwierające grę jak i cała masa pozostałych szczegółów, wszystko to jest sensownie zaimplementowane i nawiązuje do oryginału. Jeśli chodzi o rozgrywkę, to wygląda na to, że dane nam będzie zwiedzić jedynie pięknie zaprojektowany Yharnam.

Grę znajdziecie tutaj. Bloodborne PSX jest całkowicie darmowy i waży zaledwie 150MB. Tytuł nieźle sobie radzi z naśladowaniem stylu graficznego starych gier, a nawet go delikatnie upiększa.

Tu należy postawić pytanie, kiedy (albo – czy w ogóle?) doczekamy się oficjalnej wersji Bloodborne na pecety? W sieci roi się aż od przecieków, domysłów i spekulacji na ten temat, a wersji pecetowej jak nie było, tak nie ma nadal.

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (1)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.