Blisko, coraz bliżej. Nowy Silent Hill może zostać wkrótce ujawniony

Blisko, coraz bliżej. Nowy Silent Hill może zostać wkrótce ujawniony01.09.2022 10:50
Silent Hill
Silent Hill
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Powrót legendarnego Silent Hill rozbudza wyobraźnie graczy na całym świecie. W sieci pojawiły się zaskakujące doniesienia na temat kontynuacji tej serii. I jest to coś więcej niż branżowa plotka.

Silent Hill to niekwestionowane opus magnum i pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników horrorów. Wszystkie pięknie, jednak seria ma jeden "mały", a jest nim deficyt nowych produkcji. O powrocie serii mówi się od dawna, a branżowe plotki na ten temat pojawią się regularnie. Czas na kolejną z nich. To, co teraz ujawniono, ma znacznie większy "kaliber".

Andy Robinson, redaktor naczelny VideoGamesChronicle, postanowił sprostować jeden z ostatnich artykułów, w którym sugerowano, że na ujawnienie nowego Silent Hill przyjdzie trochę zaczekać. Teraz okazuje się, że prezentacja może nastąpić wcześniej niż zakładano.

Słyszałem od kilku osób, że ujawnienie Silent Hill może nastąpić wcześniej niż sugerowałem w moim dzisiejszym artykule. Jak w przypadku wszystkich doniesień na temat terminów, nie brałbym tego za pewnik, ale fani prawdopodobnie nie będą musieli czekać dłużej.

Andy Robinson

Z jednej strony nadal mowa o nieoficjalnych doniesieniach, z drugiej zaś źródło tych rewelacji jest wiarygodne. Jest szansa, że wszystko zostanie niebawem zweryfikowane. Najbliższa okazja to targi Tokyo Game Show 2022, które odbędą się 16 września. W tym miejscu warto powołać się na wcześniejsze doniesienia, według których opracowanie Silent Hill 2 Remake spoczywa na polskim Bloober Team

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)