Bioware uznało, że nie potrzebuje bety multiplayera Mass Effect Andromeda

Bioware uznało, że nie potrzebuje bety multiplayera Mass Effect Andromeda

Bioware uznało, że nie potrzebuje bety multiplayera Mass Effect Andromeda
Maciej Kowalik
02.03.2017 09:40

Odważnie.

Nie chodzi mi tu o zwykłe rozczarowanie graczy, którzy liczyli, że położą łapki na jakiejś części jednej z najważniejszych gier roku wcześniej. Betę zapowiedziano jeszcze w listopadzie zeszłego roku i oczywiście oprócz przetestowania infrastruktury miała ona dostarczyć autorom opinii graczy, które może uczyniłyby finalny produkt lepszym. Ale testów nie będzie.

Decyzja Bioware dziwi. Bety i dema zdają się wracać do łask, a i tak w momencie premiery gry elementy sieciowe potrafią niedomagać. Zapytajcie chociażby Ubisoft, który dla For Honor urządzał kilka tur zamkniętych i otwartych testów, i robi to samo z Ghost Recon Wildlands.

Oczywiście, że multiplayer nie będzie najważniejszym elementem Mass Effect Andromeda, ale... będzie powiązany z fabułą. Więc pewnie i ja - choć najchętniej zupełnie bym ten tryb zignorował - go odpalę. Wolałbym, żeby autorzy dysponowali przedpremierową wiedzą na temat ewentualnych problemów i złych rozwiązań, która mogłaby przełożyć się na szybkie łatki. No, ale Bioware jest pewne swego.

Oby te słowa nie zwróciły się przeciwko Bioware po premierze. I mówię zupełnie serio. Wciąż trochę nie dowierzam, że nowy Mass Effect faktycznie wychodzi już w marcu, ale jeśli recenzujący u nas grę Patryk nie zabroni mi kupna, to już niedługo wejdę w skórę Rydera by przekonać się czy developerzy dokonali niemożliwego. Bo takim wyzwaniem jest moim zdaniem kontynuowanie tej serii.

Pamiętajcie też, że od 16 marca 10 godzin z Andromedą będzie dostępne dla abonentów EA/Origin Access na Xboksie One i PC.

Maciej Kowalik

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)