Biomutant coraz bliżej. A ja czekam coraz bardziej

Biomutant coraz bliżej. A ja czekam coraz bardziej

Biomutant
Biomutant
25.03.2021 16:48

"Biomutant" zapowiada się na dziką i szaloną mieszankę. A po najnowszym zwiastunie, prezentującym walkę w grze, jestem pewien, że warto mieć tę grę na celowniku.

Nie wiem, co do "Biomutanta" skłania mnie najbardziej. Czy podobieństwo głównego bohatera do Rocket Racoona ze "Strażników Galaktyki", czy narracja w stylu Davida Attenborougha? Może walka budząca miłe skojarzenia z "Devil May Cry" albo może świat stojący na skrzyżowaniu "Legend of Zelda: Breath of The Wild" i "Horizon: Zero Dawn"?

Mógłbym wyliczać dłużej. Dorzucę do tego najnowszy zwiastun, który pokazuje, że walka w grze może być naprawdę miodna. Może też być zręcznie zmontowaną pułapką na łatwowiernych. Tak czy inaczej – ja to wstępnie kupuję.

Twórcy zapewniają, że "Biomutanta" udźwignie PS4 i Xone. To ciekawa i powtarzająca się deklaracja. Ostatnio to samo podkreślała ekipa People Can Fly przy okazji "Outriders". Czyżby nowy trend po "Cyberpunku 2077"?

Wróćmy jednak do dzieła Experiment 101/THQ Nordic. Twórcy nie zapominają o preorderowcach, którzy w zamian za zaufanie otrzymają dodatkową klasę najemnika.

Jest też coś dla kolekcjonerów. Koch Media, wydawca gry, zapowiada wersję atomową i kolekcjonerską właśnie. Ta pierwsza zawierać będzie elegancką i sporawą dioramę, do tego podkładkę pod mysz, koszulkę, steelbook, soundtrack i oczywiście grę. Wszystko podane w zgrabnym, choć dużym pudle.

Biomutant. Edycja atomowa
Biomutant. Edycja atomowa

Kolekcjonerka z kolei zawiera figurkę głównego bohatera w miejsce dioramy.

Biomutant. Edycja kolekcjonerska
Biomutant. Edycja kolekcjonerska

"Biomutant" zadebiutuje 25 maja i wyjdzie na PlayStation 4, PlayStation5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz pecety.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)