Bez połączenia z siecią w nowe SimCity nie zagramy

Strona głównaBez połączenia z siecią w nowe SimCity nie zagramy
29.03.2012 12:50
Bez połączenia z siecią w nowe SimCity nie zagramy
marcindmjqtx
marcindmjqtx

W nowym SimCity jak w prawdziwym świecie. Życie bez Internetu nie ma większego sensu. To oczywiście niezbyt zabawny żart - żartem natomiast nie jest to, że aby pograć w symulator miasta, będziecie musieli posiadać stałe połączenie z siecią.

Innymi słowy, jeśli będziecie chcieli zabrać grę (wraz z laptopem) gdzieś w odległe zakątki globu, a nie macie możliwości podłączenia komputera do sieci, nie pogracie. Proste.

Co więcej, będziecie musieli być podłączeni do usługi Origin. Nie znaczy to jednak, że tytuł będzie sprzedawany jedynie tam - podejrzewam, że wersja kupiona na Steamie takiego połączenia z Originem będzie również wymagać. Na pocieszenie dodam, że zgubienie połączenia z siecią podczas rozgrywki nie będzie oznaczać końca zabawy - dobre chociaż to.

A co Wy sądzicie o takim sposobie zabezpieczania gier? Są wśród Was tacy, którzy faktycznie nie podłączają komputerów do sieci, czy może - podobnie jak ja - nie zawsze macie możliwość skorzystania z Internetu podczas wyjazdów. No może z wyjątkiem udostępniania połączenia z telefonu...

[via Kotaku]

Paweł Winiarski

327166442003257386
Udostępnij:
Komentarze (0)