Bethesda rozdaje prezenty... które chyba wszyscy już mają

Bethesda rozdaje prezenty... które chyba wszyscy już mają

Bethesda rozdaje prezenty... które chyba wszyscy już mają
Joanna Pamięta - Borkowska
24.12.2018 11:58

Czar starych Falloutów poznamy już w styczniu...

O tym poinformowała na Twitterze Bethesda:

Oznacza to, że każdy kto jeszcze w tym roku odpali grę Fallout 76 (której to recenzję przeczytacie tutaj), dostanie z początkiem stycznia zestaw Fallout Classic, czyli trzy gry: Fallout, Fallout 2 oraz Fallout Tactics: Brotherhood of Steel. Zapewne jest to doskonała okazja do poznania klasycznych tytułów, które przez wiele osób uznawane są za niedoścignione.

O ile oczywiście wielbiciele Falloutów nie mają już tych starych wersji dawno ogranych na wszystkie sposoby, albo po prostu nabytych drogą promocji, które kiedyś miały miejsce (były też one rozdawane jako bonus do Fallouta 76 w przedsprzedaży). Przy okazji warto zaznaczyć, że Fallout Classic to tytuły tylko na PC, mimo że oferta dotyczy też osób posiadających wersje Fallout 76 na PS4 oraz Xbox One.

Mam nadzieję, że takie drobne gesty nie oznaczają wstrzymania prac nad łatkami do Fallouta 76. Wciąż istnieje szansa, że za kilka miesięcy gra będzie może nie bardzo dobra (do tego, moim zdaniem, należałoby zmienić podstawowe założenia gry, gruntowanie ją przerobić), ale przynajmniej przyzwoita. Trzymam kciuki, by od tej pory Bethesda miała dla nas same dobre wieści. Nie śmiejcie się, warto zacząć nowy rok z optymizmem.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)