Battlefield 2042 wyśmiany. Clownfield 2042 to bezlitosna parodia

Battlefield 2042 wyśmiany. Clownfield 2042 to bezlitosna parodia

M4A1 w Clownfield 2042
M4A1 w Clownfield 2042
Źródło zdjęć: © YouTube
Marcin Hołowacz
17.12.2021 17:07

Clownfield 2042 ma przede wszystkim wyśmiać znany tytuł AAA, którego premiera pod wieloma względami okazała się porażką. Niebawem otrzymamy tytuł pełen bugów i przeciętnych rozwiązań, ale twórcy sami się tym chwalą.

Battlefield 2042 nie spełniło oczekiwań wielu graczy. Oczywiście warto zaznaczyć, że na pewno jest trochę osób czerpiących przyjemność z nowej odsłony popularnej serii wojennej, ale niezwykle duże grono ludzi krytykuje tytuł od studia DICE. Doskonałym przykładem są negatywne oceny na Steam czy Metacritic.

Pomimo pierwotnych zapewnień ze strony Electronic Arts, że prace nad grą idą wyjątkowo dobrze, okazało się, iż Battlefield 2042 ma sporo problemów, masę bugów, a dodatkowy rok na dopracowanie gry mógłby się okazać zbawienny. Ostatecznie wielu graczy, a w tym również fanów serii, poczuło się zawiedzionych stanem najnowszej produkcji AAA od DICE.

Clownfield 2042
Clownfield 2042 © YouTube

Parodia wojny skrywa się pod nazwą Clownfield 2042

Teraz nadszedł czas na kolejny, bardziej wyrafinowany poziom krytyki. Niewielkie studio o nazwie Riverside Sports zapowiedziało, że jest w trakcie tworzenia Clownfield 2042. Jest to gra FPS, pozwalająca wcielić się w wyjątkowego żołnierza, wyposażonego w sześć zróżnicowanych broni. Po tym jak w 2022 roku miejsce miał "krypto krach", większość krajów upadła i doszło do powstania wyspecjalizowanej grupy No-Clowns.

Snajper w Clownfield 2042
Snajper w Clownfield 2042 © YouTube

Twórcy obiecują największe mapy Clownfield, jakie kiedykolwiek powstały. Gracze będą mogli delektować się przeciętnej jakości efektami pogodowymi i wydarzeniami, jak na przykład tornado! Dodatkowo będzie szansa na czerpanie przyjemności z kiepskiej optymalizacji i kulejącej fizyki w świecie gry.

Na oficjalnej stronie Steam przeznaczonej dla Clownfield 2042, można doszukać się również informacji na temat… dużej ilości błędów w grze. Twórcy chwalą się tym, że będzie sporo bugów, ale nie zostaną naprawione. Zamiast tego w planach jest udostępnianie nowych ubranek dla żołnierzy.

Planowana data premiery Clownfield 2042 to 31 grudnia 2021 roku. Miłośnicy niedopracowanych gier i przeciętnych rozwiązań, będą mogli wtedy przetestować tę parodię.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)