Baldur's Gate 3 - kolejny patch w grudniu, premiera w przyszłym roku

Baldur's Gate 3 - kolejny patch w grudniu, premiera w przyszłym roku

Baldur's Gate 3
Baldur's Gate 3
Źródło zdjęć: © Licencjodawca
14.11.2022 16:54

Larian zapowiada również stream, na którym poruszy najbardziej interesujące graczy kwestie.

Na początku października minęły równo dwa lata, od kiedy Baldur's Gate 3 trafił do wczesnego dostępu na Steamie. Fani gry spodziewali się wtedy informacji na temat nowej aktualizacji i potencjalnie daty premiery. Jak się jednak okazało, na te przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać - do grudnia.

Jak poinformował Larian, w przyszłym miesiącu odbędzie się kolejny z ich cyklicznych stremów "Panel from hell". Tradycyjnie będzie on towarzyszył premierze nowego patcha, wprowadzającego dodatkową zawartość do Early Access. Co dokładnie pojawi się w Patchu 9 - jeszcze nie wiadomo. Fani stawiają przede wszystkim na nową klasę postaci i być może kolejne lokacje.

Jednocześnie Larian poinformował, że prace nad dalszą częścią gry - drugim i trzecim aktem - znajdują się w zaawansowanej fazie. Twórcy dodali również, że także w pierwszym akcie - który wielu graczy przeszło już na wiele sposobów - znajdzie się w pełnej wersji gry wiele nowości. Dla każdego więc ma to być zupełnie nowe doświadczenie.

Zawartość gry jest aktualnie intensywnie testowana, a premiera całości spodziewana jest w przyszłym roku. Również na ten temat Larian mówić ma w swojej transmisji.

Oczekiwania w stosunku do Baldur's Gate'a 3 są niemałe, ale patrząc na reakcje fanów na wczesny dostęp (i moje własne doświadczenia z nim, poza drobnymi zarzutami) Larian jest na dobrej ścieżce do ich spełnienia. Gra może być czymś wyjątkowym dla fanów klasycznych RPG - pozostaje więc czekać na informacje o premierze!

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)