Bad Boys i Fortnite. Will Smith trafia do gry jako Mike Lowrey

Bad Boys i Fortnite. Will Smith trafia do gry jako Mike Lowrey

Will Smith jako Mike Lowrey w Fortnite
Will Smith jako Mike Lowrey w Fortnite
Źródło zdjęć: © epicgames.com
30.08.2021 13:26

Bad Boys łączy siły z Fortnite. Do popularnej gry trafi Will Smith, a konkretniej Mike Lowrey, główny bohater serii filmów o policjantach stosujących nowe metody. To efekt wyprodukowanej w zeszłym roku trzeciej części filmu.

Bad Boys to seria filmów, która raczej kojarzy się z obecnymi trzydziestolatkami, niż z młodzieżą, która jest najliczniejszą grupą, jeśli chodzi o Fortnite. Mimo to, do gry trafił Mike Lowrey, czyli grany przez Willa Smitha główny bohater serii, której początku sięgają lat 90.

W sklepie z przedmiotami dostępny jest już strój o nazwie Mike Lowrey. Pakiet zawiera plecak Torba Detektywa. Strój dopełnia podwójny kilof Mike'a, Pałasze Postrzeleńca.

Niestety do gry nie trafił Marcus Brunnet, czyli filmowy partner Mike'a Lowrey'a, którego zagrał Martin Lawrence. Nie jest jednak wykluczone, że to się nie zmieni w przyszłości. Uniwersum Fortnite rozrasta się w bardzo dobrym tempie, możliwe, że już niebawem obaj Bad Boys zawitają do produkcji Epic Games.

Mike Lowrey w Fortnite - opis w sklepie

W sklepie w grze nowa skórka została opisana w taki sposób: "Twardy detektyw gotowy na wszystko. Gdy na ulicach zrobi się niespokojnie, chciałbyś mieć Mike'a za plecami. Sprawdź Mike'a Lowrey'a w sklepie".

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)