Autor Johna Wicka stworzy serial na podstawie Hitmana

Autor Johna Wicka stworzy serial na podstawie Hitmana

Autor Johna Wicka stworzy serial na podstawie Hitmana
Maciej Kowalik
14.11.2017 13:04

IO Interactive zapowiedziało "więcej Hitmana" i faktycznie będzie więcej.

O tym, że będzie nowa gra już wiemy. Świeża rozmowa GamesIndustry z prezesem studia pozwala już domniemywać, że IO Interactive po przejściu na niezależność nie porzuci modelu epizodycznego. Hakan Abrak nie mógł się go nachwalić. A choć początku były trudne, to:

Zapoczątkowany w zeszłym roku sezon trafił niedawno do sprzedaży w wydaniu GOTY. Z nową mini-kampanią. I pewnym smaczkiem. Nie muszę już przypominać, że IO Interactive od pół roku jest studiem niezależnym. Ale warto zwrócić uwagę na fakt, że Hitman GOTY Edition to pierwszy w jego historii tytuł wydany samodzielnie. A to oznacza, że każdy zarobiony dolar, wędruje do kieszeni Duńczyków.

HITMAN - Game of the Year Edition (Available 7 November)

Abrak i jego ludzie nie ociągają się. Deadline informuje, że w produkcji jest nie jedna (potwierdzona przez studio) a dwie gry z serii Hitman. Czyżby serią zainteresował się jakiś kasiasty wydawca?

W ich temacie brak szczegółów, ale nie wyczerpują najnowszych wieści o losach łysego. Fox 21 i Hulu na 2019 zapowiedziały premierę serialu opartego na Hitmanie. Odcinek pilotażowy napisze i wyreżyseruje Derek Kolstad, który powołał do życia postać Johna Wicka. Później będzie jednym z producentów serii, która ma się stać jedną ze sztandarowych produkcji Hulu. Agent 47 wrócił więc na dobre.

Maciej Kowalik

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)