Atari: Pogromcy Duchów na przekór Activision

Dotychczasowe losy gry o Pogromcach Duchów, tworzonej przez Terminal Reality już znamy. Na szczęście po bezceremonialnym porzuceniu przez Activision, znaleźli oni swój nowy dom, dzięki Philowi Harrisonowi i Atari. W trakcie imprezy Atari Live, na której firma prezentowała tytuły na 2009 rok, Harrison stwierdził, że chciałby udowodnić Bobby'emu Kotickowi - CEO Activision Blizzard - że pozbycie się Ghostbusters z katalogu wydawniczego było błędem. Jak pamiętamy, Kotick motywował ten ruch niskim potencjałem gry na kolejne sequele. Co na to Harrison?

Atari: Pogromcy Duchów na przekór Activision
marcindmjqtx

Bobby powiedział, że te [porzucone] gry, nie przyniosłyby 100 milionów zysku i kolejnych sequeli [...] Wiecie co? Bardzo chciałbym przemienić Ghostbusters w wartą 100 milionów franszyzę, tylko po to, by udowodnić, że się mylił. Odrobina rywalizacji jeszcze chyba nikomu nie zaszkodziła i choć należy traktować to z przymrużeniem oka, to miło, że w branży są jeszcze ludzie, dla których potencjał do klonowania danej gry i dodawania numerków do tytułu nie jest najważniejszy. Trzymam kciuki za Pogromców!

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościatarighostbusters
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.