Armello - miks karcianki i gry planszowej prosto z... Australii

Armello - miks karcianki i gry planszowej prosto z... Australii
marcindmjqtx

20.09.2012 13:15, aktual.: 05.01.2016 16:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

I w dodatku to gra o zwierzątkach!

Tak, w Australii też robi się gry. I to robi się ich całkiem sporo. League of Geeks to relatywnie niedawno założone studio, które obrało sobie za cel zebranie pod swoim szyldem najlepszych twórców z tego kraju. Rdzeń zespołu liczy pięć osób, a każda z nich nie jest zatrudniona na normalną umowę z comiesięczną pensją - zamiast tego ma mieć odpowiedni udział w zyskach z ich pierwszej produkcji.

Ryzykowne? Odrobinę. Twórcy bardzo jednak wierzą w swój projekt. Armello, bo tak brzmi jego tytuł, ma być przeznaczonym na tablety miksem gry karcianej z planszową dla wielu graczy. Jeden z deweloperów, Trent Kusters, opisuje go tak:

Każdy, kto lubi "Magic: The Gathering" i "Osadników z Catanu" będzie zainteresowany i zachwycony tym, co oferuje Armello. Na razie nie wiemy jednak zbyt wiele o rozgrywce. Interesująco zapowiada się za to klimat gry. Historia opowiadać będzie o czterech klanach antropomorficznych zwierząt, które będą chciały odebrać koronę złemu królowi. Obejrzyjcie zwiastun, jest świetny:

Premiera Armello zaplanowana jest na 2013 rok.

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)