Apokalipsa zombie w Watch Dogs Legion

Strona głównaApokalipsa zombie w Watch Dogs Legion
02.06.2021 09:32
Watch Dogs Legion
Watch Dogs Legion
Źródło zdjęć: © epicgames.com

Zombie w Watch Dogs Legion - to pomysł Ubisoftu na urozmaicenie rozgrywki w najnowszej grze serii o hakowaniu. Wersja alfa Legion of the Dead, bo tak nazywa się wspomniany tryb, jest już dostępna na PC.

bEJgpLhh

Legion of the Dead zabierze nas do pełnego zombie "upadłego Londynu". W nowym trybie możemy zmierzyć się z hordą zombie w pojedynkę lub z maksymalnie trójką innych graczy. Jest to tryb PvE, więc przeciwnicy są sterowani przez sztuczną inteligencję.

Rozgrywka opiera się na przedzieraniu się przez pełne zombie lokacje w celu dotarcia do miejsca ewakuacji. Poza masowym strzelaniem do nieumarłych w Legion of the Dead mają liczyć się także umiejętności skradania oraz hakowanie, które jest stałym elementem serii. Bohaterowie będą mogli również korzystać ze swoich umiejętności specjalnych.

bEJgpLhj

IGN udostępnił dwudziestominutowy gameplay, na którym możemy zobaczyć jak aktualnie gra się w tryb zombie w Watch Dogs Legion.

Kiedy Legion of the Dead trafi na konsole?

Aktualnie tryb zombie Watch Dogs Legion znajduje się w fazie alfa i jest dostępny wyłącznie na PC. Na konsole trafi wraz z przejściem w wersję beta.

Lepsza rozgrywka na konsolach nowej generacji

Ubisoft poza przekazaniem informacji o nowym trybie rozgrywki poinformował, że na PlayStation 5 i Xbox Series S oraz X będzie można od teraz grać w 60 klatkach na sekundę, co powinno wyraźnie poprawić wrażenia z gry.

Udostępnij:
bEJgpLif